Advokátní kancelář Tschöpl & Partner

Kontaktní osoba

Mgr. Robert Tschöpl

Adresa

Výstaviště 405 /1
64700 Brno
IČO: 66250561

Kontakty

Telefon: 542 215 356
E-mail: info@tschopl.cz
www: www.tschopl.cz

Popis činnosti

Naše advokátní kancelář nabízí svým klientům na podkladě dlouholetých zahraničních zkušeností z působení v německých a rakouských advokátních kancelářích a jazykové vybavenosti vysoce kvalifikované flexibilní právní služby ve všech oblastech práva včetně práva mezinárodního.

Nabízíme nejenom profesionální odbornost, ale i flexibilní, individuální přístup a soustavné osobní poradenství. Našim klientům poskytujeme komplexní právní služby i v jazyce německém a anglickém.
*
Our firm offers to its clients on the basis of the long foreign experience in German and Austrian law offices and language facilities highly qualified flexible legal services in all areas of law, including international law.We offer not only professional expertise, but also flexible, individual approach and systematic personal advice servise. We offer our clients comprehensive legal services in the languages German and English.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo