APERIO Consulting s.r.o.

Kontaktní osoba

Mgr. Andrea Vovesná

Adresa

Údolní 403 /42
60200 Brno
IČO: 03567958

Kontakty

Telefon: 543 210 706
E-mail: info@aperioconsulitng.cz
www: www.aperioconsulting.cz

Popis činnosti

APERIO Consulting s.r.o. je poradenská a konzultační společnost, která pomáhá zahraničním obchodním společnostem se vstupem na český trh.

Mezi hlavní aktivity patří pořádání individuálních business tripů pro zahraniční podnikatele na území Jihomoravského kraje, vypracování průzkumu trhu dle požadavků klienta, asistence při zakládání obchodních společností, právní a účetní poradenství, pomoc při přesunu výrobních nebo výzkumných center na území České republiky a legislativní podpora a poskytnutí veškerých dostupných informací investorům, kteří se chtějí stát součástí české ekonomiky.

*

APERIO Consulting s.r.o. is a consulting company helping mainly foreign entities in the South Moravian region, market research according to client´s requirements, assistance with establishment of a new company, legal and accounting consulting, assistance with relocation of manufacturing or research centers to the Czech Republic, legislative support and provision of all accessible information to investors who want to be a part of the Czech economy.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo