"NADAČNÍ FOND MODRÝ HROCH"

Kontaktní osoba

Mgr. Monika Chasáková

Adresa

Rašínova 103 /2
60200 Brno
IČO: 26973278

Kontakty

Telefon: 542 210 562
E-mail: chasakova@modryhroch.cz
www: www.modryhroch.cz

Popis činnosti

Nadační fond se zřídil za účelem zlepšení a prohloubení péče o dětské pacienty postižené zejména úrazem, a to v době jejich léčení i rekonvalescence. Dále za účelem podpory vedení preventivních kampaní proti dětským úrazům, podpory Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno. Nadační fond se stará o dětské pacienty přímo v nemocnici, a to například v rámci zábavných programů a volnočasových aktivit. Jedním z důležitých cílů je podpora konkrétních dětských pacientů a pomoc při jejich návratu do bězného i sportovního života.

*

The Endowment Fund has been established to improve and deepen the care of children affected especially by trauma at the time of their treatment and convalescence. Also in order to support the management of preventive campaigns against child injuries, the support of the Department of Pediatric Surgery, Orthopedics and Traumatology of the Faculty Hospital Brno. The Endowment Fund takes care of children´s patients directly in the hospital, for example in entertainment programs and leisure activities. One of the important things is to support specific children´s patients and to help them return to normal and sports life.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo