Udržet si stávající zaměstnance je po všech stránkách výhodnější, než řešit nábor nových. Většina vašich podřízených přitom nepřemýšlí o změně zaměstnání kvůli penězům, ale problémům v komunikaci. Naučte se tomu předejít.

Interní komunikace je v rámci firem jednou z nejvíce podceňovaných aktivit. Přitom zaměstnanec, který zná nejen své povinnosti a pracovní náplň, ale také současné cíle firmy, je ztotožněný s její kulturou a rozumí změnám, s nimiž přicházíte, má jen minimum důvodů pro změnu zaměstnání.

V rámci naší konzultace zdarma s vámi během úvodní konzultace projdeme současné nastavení vaší firmy a způsobů komunikace se zaměstnanci, a doporučíme cesty, jak ji optimalizovat.

Dozvíte se například:

  • Které formy komunikace se zaměstnanci skutečně fungují;
  • Jak zajistit 100% doručení informace od vedení firmy ke všem zaměstnancům;
  • Jakým způsobem komunikovat vize a cíle firmy, stejně jako méně příjemné novinky či opatření;
  • A mnohé další...

Pro úvodní bezplatnou konzultaci kontaktujte společnost Narrative Media s.r.o. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo