Chcete být tím správným manažerem a lídrem pro svou firmu a držet krok se současnými trendy v businessu? Anebo stojíte na začátku kariéry a potřebujete přenést nabyté znalosti do praktické roviny? K tomu Vám pomůže manažerský vzdělávací program US-MBA v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Získáte tak nejen celosvětově uznávaný titul MBA, ale zejména kvalitní know-how předávané lektory z USA i ČR, které ihned využijete v profesním životě.

Termín zahájení nejbližšího kurzu: 11. 9. 2020

MBA, neboli Master of Business Administration, je prestižní postgraduální studijní program zaměřený na vzdělávání manažerů a přizpůsobený jejich potřebám – tedy zejména předávání v praxi ihned využitelných znalostí a postupů. Dobře informovaný manažer drží krok se současnými trendy a získává tak konkurenční výhodu na trhu práce. Proto pokud jste ambiciózní a aspirujete na pozice ve vrcholovém managementu, MBA může být vhodným prostředkem, jak toho docílit.

Díky akreditaci z USA splňujeme přísné mezinárodní standardy

US-MBA na VUT v Brně bylo vyvinuto na základě 25leté zkušenosti s poskytováním manažerských vzdělávacích programů. Je to akreditovaný program organizovaný ve spolupráci s University of St. Francis v Joliet, Illinois, USA, což zajišťuje, že splňuje přísné mezinárodní standardy. To nám zároveň umožňuje udělovat absolventům diplom vydaný přímo University of St. Francis.

Víkendová výuka v AJ i ČJ během 1,5 roku studia

Dobře víme, že naši posluchači jsou plně vytížení, pracující lidé, proto je pro nás důležitý kvalitně strávený čas. Standardní délka studia je 3 semestry (1,5 roku), ale zastáváme individuální přístup ke každému posluchači. Proto se snažíme maximálně vyhovět i těm, kteří musí studium prodloužit či přerušit.

Manažer musí mít přehled o všech procesech, které se ve firmě odehrávají. Proto studium obsahuje 12 modulů, mezi nimi např. manažerské finance a účetnictví, strategický management, mezinárodní obchod a finance, řízení rizik atd. Výuka probíhá vždy 1 - 2x za měsíc (kormě letních prázdnin) se soustředěními v pátek-neděli. Celých 50 % výuky je v angličtině a vedou ji lektoři z USA, kteří zároveň pracují na vrcholových pozicích v amerických firmách. Portfolium modulů doplňují lektoři z FP a externisté z praxe, jenž podléhají schválení americkou univerzitou.

Během studia na Vás čeká interaktivní výuka, v rámci níž se inspirujete reálnými případovými studiemi, budete zpracovávat projekty podložené daty z Vaší společnosti, nebo si zahrajete simulační strategickou hru. Prakticky zaměřená výuka, kterou US-MBA studium poskytuje, Vám otevře nové pohledy na věc, a nejen to.

Nenechte si ujít možnost vyjet do USA a podívat se do fungování tamních firem

Budete mít možnost absolvovat vybraný modul přímo v USA na partnerské univerzitě. Tento studijní pobyt Vám zároveň nabídne návštěvu atraktivního Chicaga, které je cca hodinu cesty od univerzity, nahlédnete do procesů v některých amerických firmách či institucích, budete fandit na baseballovém zápasu, ochutnáte tradiční chicagskou pizzu, cheesecake a další.

… zase ty kontakty

Není vždy důležité, co víte, ale koho znáte. A US-MBA není jen o studiu, je to z velké části o poznávání nových lidí, od kterých se máte co učit, o získávání nových zkušeností, přátel a možnosti získat jiný pohled na činnosti, se kterými se každodenně setkáváte.

Informační katalog ke stažení zde.

Vebové stránky vzdělávacího programu zde.

Ing. Klára Jarchovská
Koordinátorka US-MBA studia na Fakultě podnikatelské VUT v Brně
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.us-mba.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo