Včerejší návštěva britské delegace z oblasti Sheffieldu nás přesvědčila mimo jiné i o tom, že nehledě na Brexit, britské firmy velmi stojí o ČR jako o obchodního partnera.

Delegace 11 zástupců 6 britských firem a International Trade Forum navštívila tento týden ČR. Na závěr své cesty navštívili Brno a veletrh Stainless – mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí. Jde o vysoce specializované setkání průmyslu korozivzdorných ocelí s masivní zahraniční účastí jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky. Na veletrhu participuje 150 firem, z toho je 80% zahraničních, což je v portfoliu veletrhů konaných na brněnském výstavišti nejvyšší podíl.

V rámci projektu Enteprise Europe Network a díky programu na RHKB se firmy dozvěděly základní teritoriální informace, navštívili veletrh a celý den uzavřely odpoledními b2b jednáními na komoře. Proběhlo více než 14 jednání a vzhledem k zájmu britských firem vrátit se do Brna na podzim na MSV věříme, že kontakty budou úspěšně pokračovat i nadále.

DSC 3036 IMG 9204

V případě zájmu o propojení s britskými firmami či zájem o UK kontaktujte Lucii Horákovou: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (532 194 911)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo