Šíření koronavirové nákazy (COVID-19) a následná pandemie způsobily nevídané zpomalení světového hospodářství. Postiženy byly zejména malé a střední podniky. Krize a její následky ohrožují podnikatelskou činnost a často vedou k narušení dodavatelských řetězců. Evropská komise ve spolupráci se sítí Enterprise Europe Network vyzývá malé a střední podniky v Evropě, aby se podělily o své zkušenosti s tím, jak pandemie koronaviru ovlivnila jejich podnikání. Tento průzkum se konkrétně zaměřuje na narušení dodavatelských řetězců a na možnosti podpory pro malé a střední podniky v souvislosti s touto situací.

Smyslem je včas shromáždit informace, které pomohou Evropské komisi optimálně nastavit politickou strategii hospodářského oživení. Odpovědi, které obdržíme, budou využity zejména pro účely funkce včasného varování, kterou Evropská komise používá pro řešení problémů, s nimiž se evropské podniky v souvislosti s dodavatelským řetězcem setkávají.

Malé a střední podniky, které dotazník vyplní, mohou kromě toho požádat o další pomoc ze strany stávajících evropských sítí na podporu podnikání.

Podělte se s námi o svůj názor! Průzkum je anonymní a odkaz na něj najdete ZDE (nastavení do českého jazyka najdete v pravé části obrazovky).

Pokud chcete získat výše zmíněnou podporu, můžete na konci dotazníku uvést e-mailovou adresu, na které Vás můžeme kontaktovat. S Vašimi údaji bude zacházeno jako s důvěrnými informacemi v souladu se zvláštním prohlášením o ochraně soukromí.

Díky za Váš čas a Vaši zpětnou vazbu!

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo