Madolex CZ, s.r.o.

Contact Person

Dr. Ing. Lubomír Sláma, MBA

Address

Hviezdoslavova 1188 /5
62700 Brno
Company registration number: 27706184

Contacts

Telephone: 545 423 000
E-mail: lubomir.slama@act-in.cz
www: www.act-in.cz.cz

Activity description

"Nizozemská společnost NUMAC je organizací, která zastřešuje několik předních firem, které již 22 let aktivně působí v oblasti průmyslové údržby strojů, strojírenství a optimalizace procesů. Skupina NUMAC nabízí více než 900 pracovníků v Nizozemí, Německu a kompletní balík technických služeb a produktů.

NUMAC si klade za cíl optimalizovat produktivitu a konkurenceschopnost svých zákazníků zaručením dostupnosti strojů v rámci výrobního procesu zákazníka."
*
The Dutch company NUMAC covers several leading companies, which have been active in the field of industrial maintenance, mechanical engineering and process optimization already for 22 years. NUMAC Group offers more than 900 employees in the Netherlands, Germany and a complete package of technical services and products.
NUMAC aims to optimize the productivity and competitiveness of its customers by ensuring availability of machines in the production process of the customer. "


Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo