Spolu se statutárním městem Brnem a dalšími 28 subjekty se Regionální hospodářská komora Brno prostřednictvím podpisu pana ředitele připojila k memorandu o snižování emisí v městě Brně.

Mezi signatáři se nachází i podpisy zástupců 12 členských firem:

Ani Vám není životní prostředí lhostejné? Mrzí Vás, že jste se k podpisu memoranda nepřipojili? Nezoufejte! Z důvodů zájmu firem v příštím roce město Brno zorganizuje podpis memoranda i s dalšími subjekty. Můžete být mezi nimi! Pro bližší informace prosím kontaktujte: Ing. Barbora Doubková (referentka energetického managementu, Magistrát města Brna ), tel.: +420 542 174 368, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Můžete se inspirovat tím, co pro životní prostředí dělají ostatní v článcích publikovaných v sekci Go Green! Anebo i Vy můžete ostatní inspirovat svým přístupem – kontaktní osoba pro Go Green: Lenka Votavová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo