Program

Proč kybernetická bezpečnost
Bezpečnost nad datovými aktivy nabírá na větším významu posledních 10 let. Není se čemu divit, protože dokumenty se digitalizují, komunikace se přesunuje do on-line prostředí, Průmysl 4.0 je za dveřmi, stejně tak Internet věcí. Toto vše je potřeba zabezpečit a monitorovat.
A to my v Axentě umíme!

Co návštěvníci Dne otevřených dveří uslyší a uvidí
Návštěvníci uslyší jak zvládnout výzvy nových technologií bezpečně a že to jde udělat efektivně a za rozumné peníze. Vše bude servírováno v populárně – naučném tónu, takže není se potřeba obávat, že to je jen pro znalce IT!
Dále návštěvníci uvidí na vlastní oči jak vypadá bezpečnostní dohledové centrum a proč se tolik podobá řídícímu centru NASA v Houstonu! Možná zazní i věta: „Axento, Axento, we have a problem!“

Kdo jsme
Společnost AXENTA a. s., byla založena v reakci na rostoucí potřeby trhu v oblasti řešení komplexní bezpečnosti, tj. bezpečnosti informačních technologií a ochrany informací s důrazem kladeným na osobní přístup k zákazníkovi. Společnost je ryze českou a s českým kapitálem.
Zaměstnanci společnosti disponují mnohaletými profesními zkušenostmi z prostředí bezpečnosti informačních technologií, a to ve všech fázích životního cyklu. Jak v procesu analýzy a tvorby architektury, tak v implementaci konkrétního řešení a jeho provozu a servisu.
V posledních 4 letech provozujeme špičkové bezpečnostní dohledové centrum, které poskytuje našim klientům službu monitoringu kybernetické bezpečnosti.
Mezi naše klienty patří společnosti z TOP 10 českých firem, řada privátních subjektů z nejrůznějších oborů podnikání a instituce státní správy. Působíme také na slovenském trhu, kde jsme založili dceřinou firmu AXENTA s.r.o a již zde máme za sebou několik úspěšných projektů a řadu stálých zákazníků.

axenta

Termín
Středa 23. březen 2022
Čas
9:00 – 10:30, 13:00 – 14:30
Místo
Jundrovská 31, budova UNIS Computers, 2.p., Brno
Informace o příhlášení

Monika Procházková, marketing@axenta.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo