Program

Co nabízíme českým firmám?

 • CzechTrade, česká ambasáda v Budapešti a RHK Brno připravují prezentaci českých firem za účelem nalezení nových obchodních příležitostí pro české technologické firmy nabízející řešení a služby pro municipality v oblasti smart city a udržitelné město.
 • Rozsahem jedinečné setkání starostů, zástupců žup, státní sféry, odborníků a maďarských dodavatelů, respektive zástupců smart city projektů přináší jedinečnou příležitost pro české společnosti prezentovat se efektivně před úzkou cílovou skupinou – decision makery městských rozvojových strategií – a navázat cenné kontakty s cílem obchodní spolupráce.
 • Matchmaking bude podpořen platformou B2Match, která umožňuje registraci účastníků i rezervaci slotů na meetingy mezi účastníky (dodána RHK Brno).

Účast na akci zahrnuje

 • Osobní zapojení do dvoudenní mise (náklady na dopravu a ubytování si hradí účastníci sami), zabezpečení výstavních prostor pro prezentaci českých firem, vstupy na doprovodné akce
 • Možnost registrace na platformě B2Match k rezervaci slotů pro bilaterální jednání
 • Vytvoření nebo úprava firemního profilu v maďarštině, češtině a angličtině na stránkách www.cityforthefuture.com (cena zahrnuje překlad podkladů do maďarštiny) v katalogu firem
 • Asistence pracovníků CzechTrade a RHK Brno na akci
 • Pomoc při výběru Vašeho hotelu a další organizační asistence
 • Cena za 20 m2: 28 900 Kč + DPH
 • Cena za 30 m2: 37 500,- Kč + DPH
 • Cena za 50 m2: 60 000,- Kč + DPH

Cena závisí na prostorových požadavcích účastníků (20 m2 / 30 m2 / 50 m2).

Termín
úterý 23. květen 2023
Čas
do 24. května 2023
Místo
HungExpo, Albertirsai út 10, 1101 Budapešť
Informace o přihlášení

Počet vystavujících firem je limitovaný. Pro akceptaci přihlášky je určující datum obdržení přihlášky.

Firmy a zástupci univerzit/výzkumných institucí se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro výstavní účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu „Centrum mezinárodního obchodu“, realizovaném RHK Brno. Výše dotačního příspěvku bude odvislá od finálního počtu přihlášených účastníků na tuto akci z našeho regionu (75–90 % z výše uvedené ceny). 

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím pana Jana Špundu z centrály CzechTrade nebo paní Dóru Egressy, která vede zahraniční kancelář této agentury v Budapešti či RHK Brno, rádi s Vámi účast na akci prodiskutujeme.

Pozvánku s registračním formulářem a jejich kontakty najdete k dispozici ke stažení ZDE. Vyplněnou přihlášku v případě zájmu o účast prosím zašlete do 31. 3. na všechny následující e-maily: hrdlicka@rhkbrno.cz jan.spunda@czechtrade.cz a dora.egressy@czechtrade.cz

Návazně poté prosíme rovněž o vyplnění Vašeho firemního profilu na online platformě pro rezervaci schůzek ZDE (návštěvníci se mohou zdarma registrovat do 21. 5. 2023)

V případě dotazů prosím kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size