Program

Sjednejte si on-line schůzky s předstihem

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání a mohou si tak na míru sestavit svůj individuální rozvrh schůzek. Během tří dnů tak lze absolvovat až 27 jednání a efektivně využít Váš čas.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce (ideálně působící v oborech z nomenklatury MSV se bezplatně zaregistruje na webovém portálu akce ZDE a vyplní firemní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek. Vezměte prosím na vědomí, že všichni noví účastníci musí před aktivací profilu v on-line katalogu při registraci uvést alespoň jednu tržní příležitost v sekci "Marketplace".

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních on-line b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Ročníku akce Kontakt-Kontrakt 2019 se zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly během MSV na pět stovek bilaterálních jednání, krátký videospot můžete shlédnout ZDE. V roce 2020 proběhla tato kooperační burza on-line - (MSV byl z důvodu covidové situace zrušen).

Termín
Pondělí 8. listopad 2021
Čas
do 10. listopadu 2021
Místo
Výstaviště Brno, pavilon A2
Cena
CENA PRO NEČLENY RHK Brno
0 Kč
včetně DPH
CENA PRO ČLENY RHK Brno
0 Kč
včetně DPH
Informace o příhlášení

On-line registrace firem je možná do 6. 11. 2021

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo