Program

Během návštěvy Tchaj-wanu se v Tchaj-peji uskuteční 18. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spoluprácislavnostní otevření Česko-tchajwanského centra, B2B jednání s tchajwanskými firmami a skupinové site visits dle sektorů zúčastněných firem. Účastníci se také mohou prezentovat v rámci českého stánku na veletrhu Smart City Summit & Expo, který proběhne ve dnech 28. až 31. března 2023 se zaměřením na oblast chytrého zdravotnictví, umělou inteligenci, chytrého vzdělávání či zelené energie a cirkulární ekonomiky. Smart City Summit & Expo je nejvýznamnější akcí svého druhu v ICT oblasti v asijsko-pacifickém regionu. Tento veletrh každým rokem přitáhne přes 100.000 návštěvníků a více než 450 vystavovatelů z celého světa. Pro české firmy se naskýtá možnost účastnit se výstavy a zároveň řady akcí organizovaných v jejím průběhu veletržní správou.

V Soulu pak proběhne podnikatelské fórum a B2B jednání s korejskými firmami, setkání s vedením významných sdružení firem a organizací zaměřených na podporu obchodu jako Korea Employers Federation nebo Korejská asociace importérů KOIMA.

Termín
Středa 15. březen 2023
Čas
do 1. dubna 2023
Místo
Tchaj-pej, Soul, Pusan
Informace o přihlášení

Zástupci malých a středních podniků i akademického sektoru se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu "Centrum mezinárodního obchodu", realizovaného naší komorou. Výše příspěvku bude odvislá od finálního počtu (minimálně pěti) přihlášených účastníků.

V případě dotazů či Vašeho zájmu o účast prosím nejpozději do 2. 2. 2023 kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz

Vystavovatele a zájemce o Smart City Expo prosíme o registraci už do 10. 1. 2023.

Registrační formulář

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size