Program

Celá událost proběhne v nově zrekonstruovaných prostorách hlavního maďarského výstaviště HungExpo, kde bude pro expozici k dispozici výstavní plocha o rozloze cca 500 m2 s pevnou podlahou, což umožní prezentaci i větších firemních exponátů.

Cílem je využít této velké plochy k praktické ukázce fungování jednotlivých českých smart city řešení a jejich vzájemné synergie. V ideální rovině je tak pozvánka určena zj. pro firmy, které jsou schopny na akci prezentovat své produkty ve fyzické formě (nikoliv pouze na tabletu/počítači). Firmy by rovněž měly mít exportně připravená řešení s referencemi v ČR.

Termín
úterý 24. květen 2022
Čas
Místo
HungExpo, Albertirsai út 10, 1101 Budapešť
Informace o příhlášení

Účastnický poplatek činí 25 000 Kč bez DPH. Firmy se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu "Centrum mezinárodního obchodu", realizovaného RHK Brno. Výše dotačního příspěvku bude odvislá od finálního počtu přihlášených účastníků na tuto podnikatelskou misi z našeho regionu. Akce bude rovněž podpořena projektem ekonomické diplomacie financovaným MPO.

Uzávěrka pro vystavovatele byla stanovena do 31. března 2022, návštěvníci se mohou zdarma registrovat do 21. května 2022 pod tímto odkazem ZDE

V případě dotazů prosím kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz

Registrační formulář

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo
logo centered fullcolor