Program

Sraz účastníků na parkovišti u BVV v 11:00, odjezd do Lovčiček, přeprava kol zajištěna.

Začátek trasy nad Lovčičkami (lokalita Svatá) na hřebenu Ždánického lesa.  Cesta vede ve stínu lesa po hřebenu až směrem na Bukovanský mlýn, kde by byla první zastávka/sraz (pro eventuelně další cyklisty, kteří si netroufají na celou trasu nebo případně někdo, kdo by už na kole nechtěl pokračovat, tak naložíme do dodávek, které peleton budou většinu cesty doprovázet). Na Bukovanském Mlýně viz. Hotel Kyjov - Bukovanský mlýn*** (bukovansky-mlyn.cz) je krásná vyhlídka do krajiny i na cílovou destinaci. Možnost občerstvení, rozhledna atd.

Cesta pokračuje směrem na Milotice (pojede se přes Kyjov), další sraz účastníků na zámku v Miloticích (s možností prohlídky zámku, občerstvením, procházkou po parku atd. viz. Státní zámek Milotice (zamek-milotice.cz). Zde se mohou přidat zájemci o podnikatelské setkání, kteří nepojedou na kolech.

Odsud je to už jen kousek do lokality k Šidlenám k vinným sklepům. Zde bude zajištěna degustace vína (pro zájemce), posezení a občerstvení, prostor pro neformální jednání firem.

Celá trasa je zde: https://mapy.cz/s/buvabuteja

Pro zájemce a zdatnější cyklisty nebo ty, co třeba nebudou chtít chodit po zámku, doporučujeme vzít to k Šidlenám přes Náklo viz. Bájný vrch Náklo - 265 m n. m. | Památníky Ratíškovice | NaVylet.cz, což je zajížďka o asi 2km, ale stojí to za to viz. mapa: https://mapy.cz/s/lakabubere a nebo se dá zajet podívat k vedle zámku nacházejícímu se krásnému písečnému rybníku viz. Písečný rybník u Milotic | DušeKarpat.cz (dusekarpat.cz).

Ve 23:00 bude zajištěn autobus směrem do Brna a přeprava kol, orientační časy jednotlivých srazů doplníme později.

V přihlášce, prosím, uveďte, o kterou část programu máte zájem.

Uzávěrka přihlášek 3.9.2021.

Termín
čtvrtek 9. září 2021
Čas
od 12:00
Místo
Sklepy Šidleny
Cena
CENA PRO NEČLENY RHK Brno
1600,-
včetně DPH

Bankovní spojení: ČSOB, a.s., účet č. 377350393 / 0300, variabilní symbol: 30030909.

CENA PRO ČLENY RHK Brno
800,-
včetně DPH

Bankovní spojení: ČSOB, a.s., účet č. 377350393 / 0300, variabilní symbol: 30030909.

Při platbě slevovým kuponem je třeba zaslat tento kupon předem.

Informace o příhlášení

Ing. Petra Lapešová, tel: 532 194 951, e-mail: lapesova@rhkbrno.cz

 

Registrační formulář

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo