Regionální hospodářská komora Brno (RHK Brno) připravila společně se svým členem agenturou Lesensky.cz konzultace zaměřené na public relations a marketing. Bezplatné konzultace budou věnované konkrétním oborům a proběhnou v sídle komory na brněnském výstavišti v době konání velkých veletrhů v březnu a dubnu.

„Konzultace budou probíhat přímo v našem sídle na brněnském výstavišti. Otevřené jsou všem. Zjistit si informace o možnostech marketingu a public relations pro svou firmu tak mohou jak členské firmy RHK Brno, tak například i zástupci firem účastnících se veletržních akcí, které budou ve dnech vyhrazených konzultacím na výstavišti probíhat,“ uvedl ředitel Regionální hospodářské komory Brno Čeněk Absolon.

Během března a dubna jsou pro letošní jaro naplánované celkem čtyři konzultace. Ty se uskuteční vždy ve čtvrtek odpoledne v době konání velkých veletrhů. První možnost tak budou mít zájemci už 5. března, kdy se konají veletrhy Motosalon a PRODÍTĚ. Další březnové kolo je plánováno na 19. 3., kdy Brno hostí veletrh AMPER. V dubnu se bude jednat o čtvrtek 2. a 23. 4., kdy na výstavišti probíhají nejprve veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa a posléze EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX a Festival chutí.

„Během všech čtyř termínů budou v sídle RHK Brno ke konzultacím připraveni naši specialisté na PR a marketing. Pro firmy napříč různými obory se tak nabízí jedinečná příležitost se zdarma dozvědět, jaké možnosti jim public relations a marketing nabízejí. V rámci konzultace dostanou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč,“ řekl majitel agentury Lesensky.cz Petr Lesenský.

Konzultace budou probíhat vždy od 13:00 do 18:00 po půlhodinách. V případě zájmu o setkání si mohou firmy rezervovat místo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Datum

Čas

Při veletrhu                 

Téma konzultace         

5. 3. 2020

13:00–18:00

Motosalon, PRODÍTĚ      

Auto moto, produkty pro děti

19. 3. 2020

13:00–18:00

AMPER

Elektrotechnika, elektronika

2. 4. 2020

13:00–18:00

Techagro, Silva Regina, Biomasa

Zemědělství, zemědělská technika, lesnictví

23. 4. 2020

13:00–18:00

EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX, Festival chutí.

Potravinářství, vinařství, obalová technika

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo