Kdo netančí...

RHK Brno
www.rhkbrno.cz
Hrdá RHK Brno

Hezké ráno hrdé rodině RHK Brno, v tomto mimořádném čase Vám představujeme 1. překvapení příštího roku, 1. podnikatelský retroples a 1. ples v roce 2016 v Brně vůbec, jak již víte, proběhne v prostorách experimentálního divadla Husa na provázku, jehož soubor pod vedením režiséra Vladimíra Morávka vyplní celý večer zábavným programem, o doprovodnou hudbu se postará nejlepší brněnská skupina hrající retro METEOR "z Prahy", na Alžbětinské scéně proběhne nefalšovaná moravská zabíjačka, kterou můžete samozřejmě ochutnat, její atmosféru podtrhne promítání filmu právě režiséra Morávka Jak se žije na zabijačce", sál bude vyzdoben ve stylu retro, Vy se také oblečte retro, jídlo bude také retro, ale nebojte, uvařené bude čerstvě, na konci dostanete pusinku, podívejte se, kdo si již lístky zakoupil, zrevidujte své zásoby kuponů, které jste nestihli uplatnit a přihlaste se také, těším se na Vás, Váš Čenda Absolon, STOP!

RHK Brno
Program (není třeba ladit)
Přijde nejmladší kouzelník na světě?
Podaří se vyšetřit rozkradení tomboly?
Tančíte tango? Ne, nevadí, naučíte se!
Vyhlášení retrotomboly.
Po půlnoci k poslechu i tanci hraje brněnská legenda DJ Jindra Eliáš.
Číst více
RHK Brno
Jídlo a pití v ceně
Již inzerovaná domácí zabíjačka doplněná o něco masového pro ty, kdo zabijačku nejedí i něco bezmasého pro vegetariány. K pití bude tradiční brněnské pivo Starobrno, vynikající moravská vína a pro abstinenty točená limča.
Číst více
RHK Brno
Vstupné (lidové)
Stanovili jsme 3 druhy vstupného:
  • pro ty, co chtějí být vidět a nejsou stydliví
  • pro ty, co si chtějí v klidu povídat a jsou trochu stydliví
  • pro ty, co optimalizují náklady a pro hyperaktivce, co neposedí (nebojte se, nebudete muset celý večer stát, posedět můžete v hospodě či na galerii sálu)
Číst více
RHK Brno
Firemní stůl
Vezměte své kolegy, kamarády a známé a zamluvte si celý stůl, ale neváhejte moc dlouho, volné stoly již pomalu nejsou k dispozici.
Číst více
RHK Brno
Pusinka na konec
Co myslíte, od koho bude?
Číst více

 

 

 

 

 

 

 

 

S úctou a pozdravy
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo