RHK Brno
www.rhkbrno.cz

 

 Hrdá RHK Brno

Krásné ráno rodině hrdé RHK Brno, v pondělí zasedalo představenstvo, na programu bylo projednání voleb delegátů na Shromáždění delegátů a podkladů pro tuto akci včetně slibovaného plánu činnosti pro letošní rok, pozor podařilo se nám získat akreditaci na kurz Základy podnikání, máte mezi svými partnery, známými či rodinou někoho, kdo hodlá podnikat, doporučte nás, kvalita zaručena, cílem je pomoci se startem podnikání nové generaci,  jíž se povede povznést nad věci nepodstatné, nebude se bát vyslovit svůj názor  a dokáže jít za svým cílem a realizovat své sny, prostě vychovat nové aktivní členy RHK Brno (to si, ale nechte pro sebe), kteří nás budou takto vychvalovat, očka nám při četbě zvlhla, ač se mi nechce věřit, na výzvu ohledně připomínek k naší činnosti se nikdo neozval, soutěž o lahev vína pro jednoho z Vás z minulého čísla (za Vaše názory) tedy prodlužujeme ještě o týden,  pište, volejte,  chatujte,... STOP! Váš Čenda Absolon

 

RHK Brno
Zvolení delegáti
Podívejte se, kdo Vás bude zastupovat na Shromáždění delegátů.
Číst více
RHK Brno
Získali jsme akreditaci MŠMT na kurz určený začínajícím podnikatelům, ženám po rodičovské dovolené, studentům, nezaměstnaným... Absolventi získají osvědčení o rekvalifikaci.
Číst více
RHK Brno

Hledáte nové obchodní příležitosti? Podívejte se dále, zahraniční odběratelé hledají např. dodavatele kovaných tyčí...

Číst více

 

 

 

RHK Brno
Připomínáme, že do 1. února je třeba podat přiznání k silniční dani, a to i za vozidla od této daně osvobozená.
Číst více

 

 

 

 

 

 

S úctou a pozdravy
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo