RHK Brno
www.rhkbrno.cz
 Hrdá RHK Brno
Hezké ráno rodině hrdé RHK Brno, je to tady, máme trasu pro podnikatelské setkání na kolech, koukněte, jak to vypadá na místě, zhodnoťte své síly a přihlaste se (POZOR, posunuli jsme start o hodinu na 13:00!), je před námi  den plný sportu a máme připraveno jedno velmi příjemné překvapení, navíc vyzkoušíte, jak se jezdí na kole po Brně, město ve spolupráci s partnery připravuje velké změny v dopravě, snad to bude k lepšímu, a to nejen pro cyklisty,  přijďte diskutovat s vedoucím odboru dopravy magistrátu města, prožijte magickou Filipojakubskou noc ve společnosti svých blízkých a zůstaňte na příjmu, STOP! Váš Čenda Absolon
RHK Brno
Podnikatelky, rozšiřte si jazykové znalosti angličtiny spolu se svými dětmi! Hravé učení je zajištěno i pro ně.
Číst více
RHK Brno
je tématem diskuse s vedoucím odboru dopravy magistrátu města Brna. Přijďte a ovlivněte připravované změny ve Váš prospěch. Diskuse 19. 5. 
Číst více
RHK Brno
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např. dodavatele lesnických zařízení...
Číst více

 

 

 

RHK Brno
Sport, který můžete vyzkoušet na našem podnikatelském setkání 13.6. Přijďte se podívat, jak  hrají ti nejlepší hráči z ČR.
Číst více

 

S pozdravem
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo