Do jámy lvové!

 
Do jámy lvové!
Vážené dámy, Vážení pánové,
 
v loňském roce jsme poprvé uspořádali pro Vás a Vaše rodinné příslušníky setkání na brněnské hvězdárně. Mělo velký úspěch a skvělé ohlasy, a proto Vás zveme v roce letošním do ZOO, počasí jsme objednali, bude to skvělá show, a to jak pro Vás, tak pro Vaše děti,
Čeká na Vás komentované krmení predátorů, filozoficky se pobavíme o tom, jestli je hroch opravdu špinavej, připravena je jízda vláčkem s možností vystoupit(!), jízdy na ponících, soutěže a kreativní tvorba, opékání špekáčků či jiných dobrot. Přijďte si s námi užít pohodové předprázdninové páteční odpoledne. Těšíme se!
 
Čenda
SEMINÁŘ
Chcete se věnovat marketingu na Facebooku, založit si vlastní firemní stránku a úspěšně komunikovat své podnikání. Přijďte 6. 6. na seminář, který Vám určitě pomůže. 
KOOPERAČNÍ BURZA
Přihlaste svoji firmu na kooperační burzu, je určena především firmám, které oborově nezapadají do akce Kontakt-Kontrakt při MSV.
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
Máte zajímavý produkt? Chcete se dozvědět víc o čínské mentalitě? Možná pro Vás může být Čína zajímavou exportní příležitostí. Seminář 17. května 2017 od 9.00hod.
NABÍDKY A POPTÁVKY
Zahraniční firmy hledají dodavatele, odběratele i spolupracující firmy na území ČR. Podívejte se, zda nehledají právě Vás!
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo