Přihlaste se!
PODNIKATELSKÉ SETKÁNÍ
Promažte řetěz, namasírujte svaly a vydejte se s námi navazovat kontakty. Začneme projížďkou na kole, budeme pokračovat grilovačkou, koupáním a dalšími zajímavými aktivitami na území naší členské firmy HUTIRA.
ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE
Zveme Vás na fotbalové utkání hvězd, které je spojeno s turnajem dětských týmů a dětským dnem. Využijte možnost rezervace lístků v sektoru vyhrazeném pro RHK Brno.
SEMINÁŘ
Naše PR agentura LESENSKY.CZ pořádá v rámci své akademie první letošní seminář pro členy RHK zaměřený na vliv marketingu a PR na obchod firem. Úspěšní nedělají vše. Dělají jen to, co potřebují. 
 
 
SEMINÁŘ
Přijďte se informovat o aktuálních nástrojích financování jak ze strany národních a evropských dotačních programů, tak ze strany bank.
TOP MSP
K 30. 4. končí veřejné hlasování v soutěži TOP MSP 2018. Využijte příležitosti a rozdejte poslední hlasy svým favoritům.
KONFERENCE
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, jejíž téma zní "Moderní výrobní technologie a materiály". Sleva pro členy RHK Brno je 30% z registračního poplatku - do políčka „funkce“ heslo „RHK Brno".
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo