Jedenáctka nejlepších!
Vážené dámy, vážení pánové,
dnes pro Vás máme jednu neodolatelnou nabídku. Ve všech směrech hyperaktivní členská firma HUTIRA - BRNO, s.r.o. nám poskytla 20 vstupenek na bezva Festival písní nejen z vinohradů, který proběhne 21.9.2018 od 17. hod. v amfiteátru vinných sklepů ŠIDLENY. Pokud máte zájem o 2 kusy vstupenek, napište v odpovědi na tento e-mail, kdo je jednatelem  firmy HUTIRA, vyhrává prvních 10 osob.
Sezóna je v plném proudu, začínáme žít svůj matrix, kšeftu zdar, dlouhodobému zvlášť!
S pozdravem
Čenda
TOP MSP
Podívejte se na abecední seznam jedenáct firem oceněných v soutěži TOP MSP 2018. Konečné pořadí firem se dozvíte 29. 11. na podnikatelském setkání v Divadle na Orlí, rezervujte si termín. Svoji účast přislíbil i pan premiér Andrej Babiš.
MANAŽER MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Startujeme nový kurz
Čeká na Vás deset lekcí z mezinárodního obchodu pod vedením lektorů a profesionálů z různých odvětví s velkou dávkou praktických rad a zkušeností.
Pro firmy z jihomoravského kraje cena pouze 2.000,-Kč
DOTAZNÍK
Prosíme Vás o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomůže lépe identifikovat Vaše potřeby a zájmy týkající se mezinárodního obchodu a obchodních misí.
SEMINÁŘ
Manažeři podle výzkumů stráví na poradách padesát i více procent pracovní doby. 
Jak ji organizovat a vést, aby byla efektivní a nebyla ztrátou času pro obě strany?
VZDĚLÁVACÍ AKCE
Fotbal je celosvětový fenomén a naše FC Zbrojovka Brno by měla být také součástí společenské odpovědnosti, jako je tomu v Plzni. A teď potřebuje Vaši pomoc více, než kdy jindy! Pořiďte si proto klubové sedačky spolu s RHKB a našimi členskými firmami.  
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo