And the winner is …
Vážené dámy, vážení pánové,
v  projektu  Kont(r)akt se již zaregistrovalo téměř 250 firem. Výhercem naší soutěže se stává 230. registrovaná firma FLOWBOX s.r.o.,  její jednatel Tomáš Rendla získává 2 lahve skvělého vína a 2 jízdenky na JazzFest, gratulujeme.
Pro všechny ostatní zájemce je registrace stále otevřena, neváhejte a prezentujte své výrobky a služby, obchoduje se tam velmi čile!
Závěrem dobrá zpráva, v rámci projektu "Vzdělávání členů RHKB" mohou nově probíhat školení on-line. Využijte této možnosti a vyškolte své zaměstnance bezpečně na jejich pracovišti. Důrazním, že jsou tato školení pro firmy z RHKB zdarma.
Čenda
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Získejte až 50.000,-Kč na podporu Vašich exportních aktivit. Finance lze čerpat na účast na veletrzích a výstavách, marketingové aktivity a specializované poradenské služby.
VZDĚLÁVÁNÍ
On-line seminář určený pro všechny, kteří znají základy pravidel INCOTERMS 2010 a chtějí se dovědět více o změnách obsažených v nové verzi INCOTERMS 2020.
VZDĚLÁVÁNÍ
Jak financovat firmu bez úvěru od banky? Praktickým a flexibilním nástrojem jsou firemní dluhopisy. Umožňují financovat rozvoj firmy, nákup technologií nebo nemovitostí, nové projekty a stavby, lze s nimi optimalizovat cash flow.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
⚬ Akce
g+    Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo
logo centered fullcolor