Školíme, propojujeme...
Vážené dámy, vážení pánové,
dnes opravdu velmi stručně. Registrace projektu Kont(r)akt je stále otevřena, přidejte svoji firmu a využijte nabízené benefity!
Podívejte se, jak by mohlo vypadat on-line vzdělávání v rámci projektu "Vzdělávání členů RHKB". Vyškolte své zaměstnance kvalitně, bezpečně a zdarma.
Závěrem opět jedna gratulace, tentokrát členské firmě UlovDomov.cz, která se letos umístila na 3. místě v žebříčku programu Deloitte Technology Fast 50 CE nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě.
 
 Čenda
INDUSTRY CLUSTER 4.0
Proč digitalizovat? Jak digitalizovat? Nahrává doba kovidová zavádění digitalizace do firem? Co jsou to MES a JIS? Inspirujte se reálnými příběhy firem, které už digitalizací prošly.
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Vyberte si z bezplatných akcí na podporu Vašeho exportu! Připojíte se přes internet v pohodlí Vaší kanceláře/domova: exportní webináře a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty nebo on-line B2B jednání partnery ze zahraničí.
AKTUÁLNĚ
Hledáte možnosti, jak minimalizovat dopady aktuální koronakrize? HK ČR připravuje a pravidelně aktualizuje soubor opatření zaměřených na pomoc podnikatelům.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
⚬ Akce
g+    Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size