Bohužel zatím jen virtuálně…
Vážené dámy, vážení pánové,
tento týden stručně. Připomínám, že stále běží náš vzdělávací projekt, v rámci něhož můžete školit sebe i Vaše zaměstnance on-line, koukněte na možnosti, vše Vám připravíme na míru.
Náš zpravodaj budeme během následující doby a dočasně posílat jednou za čtrnáct dní.
Čenda
KONT(R)AKT
Připravili jsme pro Vás on-line kooperační den, vyberte partnery pro jednání, požádejte je o schůzku, potvrzujte vyžádané schůzky, posunete svoji firmu blíže novým zakázkám.
EXPORT
S ohledem na současnou situaci Vám můžeme aktuálně nabídnout řadu zajímavých bezplatných akcí, ke kterým se můžete připojit přes internet v pohodlí Vaší kanceláře/domova.
VZDĚLÁVÁNÍ
Cílem semináře je shrnout novinky v účetních a daňových předpisech týkající se zejména právnických osob v roce 2021 a aktuální stav výkladů.
AKTUÁLNĚ
V současném náročném ekonomickém období Vám nabízíme možnost zjistit bonitu Vaší firmy či firem Vašich obchodních partnerů z ČR. Bonitu ověřujeme pomocí databáze společnosti Bisnode Česká republika, a.s., aplikace Gnosus.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
⚬ Akce
g+    Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size