Šlapeme furt!

 
Šlapeme furt!
Vážené dámy, vážení pánové,
 
dnes proběhne první kolo pasování nových členů RHK Brno, na druhou skupinu se těšíme ve čtvrtek 3.6.2021.
Na další připravované  kontaktně-společenské akci budeme šlapat, a to jak na kole, tak i pěšky. Sejdeme se u Kadlcova mlýna v blízkosti Mariánského údolí. Počasí jsme objednali, stejně jako vloni na podzim u brněnské přehrady, tak neváhejte a registrujte se!
Čenda
AKTUÁLNĚ
Obrovská gratulace Pavlovi Zezulovi, honorárnímu konzulovi Itálie v Brně a předsedovi představenstva a.s. Nová Mosilana, k prestižnímu italskému vyznamenání Řádu italské hvězdy.
VZDĚLÁVÁNÍ
Smlouvy v mezinárodním obchodě, rozhodčí řízení, mezinárodní tendry, vymáhání pohledávek, to jsou témata připravovaného semináře, registrujte se včas.
AKTÁLNĚ
Naše dvě členské firmy, ASIO TECH, spol. s r.o. a Nová Mosilana, a.s. se staly hlavními hvězdami dokumentu zaměřeného na recyklaci vody. Koukněte!
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Přihlaste se na bezplatný webinář, během kterého budou na konkrétních příkladech prezentovány informační zdroje, které českým firmám usnadňují orientaci při jejich zahraničních obchodních aktivitách.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo