Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili celou řadu tuzemských i zahraničních akcí, kde můžete získat zajímavé kontakty na podporu Vašeho exportu.

Podnikání v Rakousku
2. června 2015 na RHK Brno, využijte možnosti odborného workshopu a bezplatné individuální konzultace s experty na podnikání v Rakousku. Získejte komplexní odpovědi na Vaše otázky týkající se expanze do Rakouska: specifikace trhu, daňových a právních souvislostí, nákladových faktorů, živnostenského listu, provozování služebních automobilů, hledání vhodných dodavatelů a působnosti...
Mise pro růst na Tchaj-wan
Malé a střední podniky a zástupci podnikatelských sdružení se mohou přihlásit k účasti na obchodní misi do Taipei v termínu 3. - 5. června 2015.

Jednání s firmami ze západní Číny

V termínu 5. – 11. června 2015 bude EU Project Innovation Centre z Chengdu vést velkou čínskou delegaci 100 lidí z 80 podniků na obchodní misi do Polska a Itálie.
Jak na trhy Blízkého východu
Hledáte nové atraktivní trhy? Bohatý trh Saudské Arábie a dynamicky se rozvíjející arabský tygr Jordánsko. Seminář 10. června 2015 na RHK Brno Vám představí specifika a možnosti nejen těchto ale i dalších trhů regionu Blízkého východu.
„Building smart for smarter cities“
Zúčastněte se konference, kontaktních jednání firem a exkurzí s důrazem na renovace, pozemní stavitelství, densifikaci a opětovného využití materiálů ve Vídni 10.-11. června 2015.

Potraviny pro planetu, energie pro život

Od 1. května 2015 do 31. října 2015 bude italský Milán hostit Světovou výstavu EXPO 2015. Ústředním tématem je "Feeding the Planet, Energy for Life".

Festival exportu CZ 2015
Informační a kontaktní akce na podporu českého exportu a mezinárodní obchodní spolupráce se bude konat 17. - 18. června 2015 v pražském Kongresovém centru.
GR Business Days 2015
Příležitost setkat se 17.- 18. června 2015 v Lucemburku s novými partnery pro spolupráci z Lucemburska a okolních 5 oblastí, nazývané „Grande Région“
 Jedna cesta, mnoho obchodních příležitostí!
Možnost jednat s novými obchodními partnery na kooperační setkání E² (energy+efficiency)Tech4Cities zaměřené na udržitelnou energii v Bruselu dne 18. června 2015 v rámci EU Sustainable Energy Week - EUSEW
Rusko - Evropa: spolupráce bez hranic

Moskevská asociace podnikatelů si Vás dovoluje pozvat na 8. ročník b2b kooperačního fóra, které se uskuteční v ruské metropoli 29. - 30. června 2015.

Kontakt-Kontrakt 2015
Dlouhodobá kompaktní platforma pro stimulaci mezinárodní spolupráce nabízí nejen první osobní setkání potenciálních partnerů, ale i dlouhodobou přípravu, asistenci a podporu, která vyvrcholí předem připravenými schůzkami 14. – 15. září 2015 během MSV v Brně.
S primátorem do Francie
V rámci 50. výročí partnerství Brna a Rennes připravuje Magistrát města Brna 22. října 2015 ekonomické fórum, které má za cíl představit české firmy a napomoci tak potenciální budoucí spolupráci.

IT mise do Japonska

Zúčastněte se 26. - 31. října 2015 mise malých a středních podniků z odvětví ICT do Japonska. Umožní Vám dozvědět se vše podstatné o japonském trhu, nalézt klíčové kontakty pro podnikání, partnerství pro transfer technologií nebo výzkumnou spolupráci.

 

Bližší informace v případě dotazů či zájmu o účast: Oto Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo