Dne 1. listopadu 2016 přivítal v Brně náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Roman Hanák zástupce čínské delegace z partnerské provincie Guangdong a k jednání byla přizvána i RHK Brno.

Diskutována byla nejen spolupráce regionů, ale i spolupráce obchodní. Regionální hospodářská komora Brno byla reprezentována ředitelem Mgr. Čeňkem Absolonem, Ph. D. a doprovodila k jednání i společnosti se zájmem o obchodní spolupráci s Čínou.Členská firma Veletrhy Brno a.s., zastoupená na jednání ředitelem vnějších vztahů Mgr. Radoslavem Klepáčem úspěšně usiluje o dlouhodobou kooperaci s čínskými partnery při organizaci nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů, které se na brněnském výstavišti konají. Společnost EUROHORN s.r.o., jakožto významný exportér parohoviny, se snaží se svými produkty prorazit na čínském trhu. Ihned na setkání jim byla nabídnuta možnost spolupráce s významnou čínskou společností, jejíž roční obrat dosahuje 5 milliard dolarů.

IMG 20161101 140402   IMG 20161101 143908

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo