Velvyslanectví Turecka v ČR Vám nabízí přehled aktuálních veletržních akcí spojených s obchodními misemi v teritoriu, organizovaných ministerstvy Turecké republiky.

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "ANFAS HOTEL EQUIPMENT 2020 - 31. Mezinárodní veletrh hotelového vybavení", který se koná od 15.01.2020 do 18.01.2020 v Antalyii. Podrobné informace najdete na: http://www.anfashotelequipment.com/index.php 

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 14.01.2020 do 17.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami. V případě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a na letiště zpět.

Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 30. prosince 2019 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Program nákupní mise je níže uveden;

- 14. leden (úterý)                                                                -  Přílet do Antalyii 

- 15. leden (středa)                                                               -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 16. leden (čtvrtek)                                                              -  Návštěva veletrhu 

- 17. leden (pátek)                                                                -  Odlet z Antalyii 

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "38. Mezinárodní veletrh mateřských,kojeneckých a dětských produktů", který se koná od 08.01.2020 do 11.01.2020 v Istanbulu. Podrobné informace najdete na: https://www.cbmeturkey.com

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 07.01.2020 do 10.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami.

V případě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu,z hotelu na veletrh a na letiště zpět.

Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 20. prosince 2019 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Program nákupní mise je níže uveden;

- 07. leden (úterý)                                                             - Přílet do Istanbulu 

- 08. leden (středa)                                                           -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 09. leden (čtvrtek)                                                          -  Návštěva veletrhu 

- 10. leden (pátek)                                                            -  Odlet z Istanbulu 

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "MÓDNÍ VELETRH KŮŽE LeShow ISTANBUL", který se koná od 16.01.2020 do 18.01.2020 v Istanbulu. Podrobné informace najdete na: http://leshowistanbul.com/english/index.html 

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 15.01.2020 do 18.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami.

Vpřípadě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a na letiště zpět.

Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 30. prosince 2019 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Program nákupní mise je níže uveden;

- 15. leden (středa)                                                             - Přílet do Istanbulu 

- 16. leden (čtvrtek)                                                           -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 17. leden (pátek)                                                             -  Návštěva veletrhu 

- 18. leden (sobota)                                                            -  Odlet z Istanbulu 

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "LEATHER & MORE, Veletrh kůže a kožené konfekce", který se koná od 21.01.2020 do 23.01.2020 v Izmiru. Podrobné informace najdete na: https://leatherandmore.izfas.com.tr/index.php/tr/ 

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 20.01.2020 do 23.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami. Vpřípadě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a na letiště zpět. Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 6. ledna 2020 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Program nákupní mise je níže uveden;

- 20. leden (pondělí)                                                             - Přílet do Izmiru 

- 21. leden (úterý)                                                                -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 22. leden (středa)                                                               -  Návštěva veletrhu 

- 23. leden (čtvrtek)                                                              -  Odlet z Izmiru

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "CNR IMOB 2020 - 16. Mezinárodní Istanbulský nábytek, bytový textil, design, dekorace a osvětlení", který se koná od 21.01.2020 do 26.01.2020 v Istanbulu. Podrobné informace najdete na: http://cnrimob.com/index.aspx?ln=2 

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 20.01.2020 do 23.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami. V případě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a na letiště zpět.Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 6. ledna 2020 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Program nákupní mise je níže uveden;

- 20. ledna (pondělí)                                                            -  Přílet do Istanbulu 

- 21. ledna  (úterý)                                                               -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 22. ledna  (středa)                                                                 -  Návštěva veletrhu 

- 23. ledna   (čtvrtek)                                                            -  Odlet z Istanbulu 

Ministerstvo ekonomiky Turecké republiky organizuje "IF WEDDING FASHION 2020 - Veletrh pánských obleků, svatebních a společenských šatů", který se koná od 21.01.2020 do 24.01.2020 v Izmiru. Podrobné informace najdete na: https://if-wedding-fashion-2020.b2match.io 

K dotyčnému veletrhu je současně organizována i obchodní mise, která se koná od 20.01.2020 do 23.01.2020. To je dobrá příležitost pro navázání vztahů s významnými firmami. V případě účasti Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytnutí transferu z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a na letiště zpět. Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím formulář v příloze a zašlete našemu obchodnímu oddělení zpět nejpozději do 6. ledna 2020 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Program nákupní mise je níže uveden;

- 20. leden (pondělí)                                                           -  Přílet do Izmiru 

- 21. leden (úterý)                                                               -  Setkání / B2B s tureckými firmami

- 22. leden (středa)                                                              -  Návštěva veletrhu 

- 23. leden (čtvrtek)                                                             -  Odlet z Izmiru 

Příloha: přihláška (ke stažení ZDE)

Zdroj informace: Velvyslanectví Turecka v ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo