Rozhodli jste se dovážet výrobky z Číny? Pak byste měli mít na paměti, že nalezení ideálního dodavatele ještě není dostatečnou zárukou toho, že vámi vybrané výrobky opravdu dorazí ve stavu, ve kterém jste je čekali.

Čína je stále továrna světa. A ještě hezkých pár let to tak bude. Proto také budeme - ještě hezkých pár let - v Číně nakupovat díly pro naši produkci, nebo hotové produkty, a proto je potřeba k dovozům z Číny přistupovat opatrně - čínské zboží stále nabízí způsob, jak ušetřit na vstupech až desítky procent. Může se ale také pro vaši firmu stát zdrojem nekonečných problémů. Jejich stoprocentní řešení, spojených s čínskou kvalitou neexistuje. Profesionální kontrolou ve výrobě nebo před naloděním zboží však řadu problémů odhalíte a dokážete minimalizovat.

Poradenská společnost SINOVIA dokončila nový návod, jak provádět kontroly zboží v Číně, neb v roce 2017 zjistila, že nízká kvalita zboží, které podnikatelé z Číny dostávají, je stále v dotaznících uváděna jako problém číslo 1 v obchodu s Čínou. Proto vydává tento materiál, který snad pomůže i vám dobře spolehlivě a bez rizika zboží v Číně nakoupit. Další podrobnosti ZDE

Zdroj informace: SINOVIA s.r.o.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo