Agentura CzechTrade opět spustila mezi klienty oblíbenou službu. On-line databáze prezentuje české exportéry, kteří nabízí výrobky a poskytují své služby i na zahraničních trzích.

Připravena je zcela v novém systému po vzoru jiných, velmi úspěšných mezinárodních databází. Jednoduchý a zároveň přehledný profil si zpracovává firma sama. Vkládá informace přes portál „Klientská zóna“ kam se může kdykoliv opětovně vracet a informace aktualizovat. Služba je bezplatná a je určena klientům, kteří využívají služeb agentury CzechTrade při jejich cestě za úspěšným obchodem. Databáze byla spuštěna 19. ledna 2018 a v tuto chvíli se do ní mohou již nyní exportéři začít zapisovat.

Proč být v Adresáři exportérů

Pokud je vaše firma aktivní na zahraničních trzích nebo právě na tyto trhy vstupujete, pak byste neměli chybět v Adresáři exportérů CzechTrade. Jako součást prezentace vaší firmy realizované kteroukoliv  zahraniční kanceláří CzechTrade, doporučujeme souběžně využít i tohoto on-line nástroje. Zahraniční nákupčí si pak může snadno ověřit, vaši spolupráci s vládní agenturou a utvrdit se ve svém zájmu.

Adresář nabízí:

  • bezplatnou příležitost prezentovat vaši firmu on-line
  • zobrazování databáze i na stránkách zahraničních kanceláří CzechTrade: http://www.czechtradeoffices.com
  • možnost výběru ze 7 jazyků s využitím minimálně českého a anglického jazyka
  • určeno výhradně pro klienty, kteří využívají služeb zahraničních kanceláří CzechTrade, jako důležité zefektivnění využívaných služeb
  • vlastní administrace s možností kdykoliv aktualizovat, po vložení firemního profilu proběhne validace na centrále CzechTrade (do 2 dnů) a následná publikace

Pro vytvoření profilu kontaktujte svého oborového konzultanta nebo gestora projektu, Janu Bimkovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: CzechTrade

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo