Nabízíme Vám prostřednictvím naší komory exkluzivní možnost registrace v největší německé B2B databázi "Wer liefert was?"

Databáze WLW aktuálně obsahuje přes 540.000 firem se specializací na výrobu a obchod a má návštěvnost více než 1 milion nákupčích z Německa, Rakouska a Švýcarska měsíčně. Jedná se o nejpoužívanější databázi v regionu, protože v ní lze kontakty hledat a filtrovat dle řady různých kritérií bezplatně.

České firmy dosud mohly v databázi vyhledávat, neměly však možnost nechat se v ní zalistovat. Díky našemu partnerství s WLW Vám nyní můžeme registraci nabídnout. Pomocí zalistování jednoduše a rychle oslovíte zahraniční partnery, získáte poptávky od nových zákazníků, otestujete bez rizika prodejní možnosti v zahraničí a zvýšíte viditelnost a dohledatelnost Vaší společnosti online.

Podrobný přehled jednotlivých balíčků registrace naleznete v přiložené prezentaci ZDE. Veškerou administraci zalistování včetně nastavení Vašeho profilu provedeme za Vás.

Využijte této jedinečné příležitosti a obraťte se na RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo