Velvyslanectví Ukrajiny v České republice nabízí pomoc při zprostředkování informací českým podnikatelům, zainteresovaným rozvíjet své obchodní vztahy s ukrajinskými obchodními partnery.

Právě pro tento účel jsou Velvyslanectvím spravovány a denně aktualizovány údaje o komerčních nabídkách ukrajinských společností, veletrzích, které se budou v dohledné době na Ukrajině uskutečňovat, a i o aktualitách z ukrajinských regionů. Zmíněné informace lze naleznout na stránkách Velvyslanectví (http://czechia.mfa.gov.ua/cs) v sekci Ukrajina a Česká republika – obchodně-ekonomická spolupráce.

Ekonomický úsek Velvyslanectví dále působí i na sociální síti Facebook. Jeho stránky (https://www.facebook.com/ekonomickyusekvelvyslanectviukrajiny) nabízí zprávy o Ukrajině, zvolené podle kritéria relevance pro české čtenáře, ve většině případů ve zkratce přeložené do češtiny, popřípadě angličtiny.

Zájemcům o investování na Ukrajině doporučujeme navštívit portál specializované instituce UkraineInvest: https://ukraineinvest.com.

Rádi bychom Vám také předali informační materiál s detailním popisem podmínek pro podnikání na Ukrajině v anglickém jazyce: https://goo.gl/QDxNmC.

Zdroj: Velvyslanectví Ukrajiny v České republice

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo