Dvoutýdenní vzdělávací program "Get Ready for Japan“ nabízí 18. - 29. května 2020 také manažerům z ČR jedinečnou příležitost prožít a pochopit kulturní i ekonomické prvky, které definují a vysvětlují japonské obchodní a technologické úspěchy.

Zaměřuje se na řízení podniku a skládá se z kombinace přednášek, případových studií, vyjednávacích cvičení s japonskými manažery a firemních návštěv.

Účelem pobytu v Japonsku je:
- získat široké znalosti o japonském podnikovém prostředí, obchodních praktikách a osobní komunikaci v japonském stylu s cílem nalézt způsob, jak úspěšně podnikat prostřednictvím partnerského vztahu;
- seznámit se s rozhodovacími procesy uvnitř japonských společností a získat tak lepší pochopení jejich stylu a hierarchie jednání;
- poskytnout příležitost posílit vztahy se současnými japonskými zákazníky a usnadnit kontakty s budoucími klienty.

Trénink zahrnuje také na míru připravené B2B schůzky s potenciálními japonskými partnery.

Aby byl zajištěn vysoký stupeň osobní pozornosti, počet přihlášených je omezen na 14 účastníků. Zástupci evropských MSP navíc mohou pro účast využít rovněž grant ve výši 1.200 EUR.

Uzávěrka registrací: 13. února 2020

Další informace: https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme

Kontakty: Alessandro PERNA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: EU-JAPAN CENTRE for Industrial Cooperation

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo