Nabídka cíleně zaměřených akcí na podporu českého exportu a prezentace českých podnikatelských subjektů, jež mohou být realizovány primárně zastupitelskými úřady ČR v různých podobách (oborové prezentace, business fóra, semináře, účasti na výstavách, kulaté stoly, podnikatelské mise apod.).

Komise pro výběr projektů složená ze zástupců rezortů zapojených do společného nástroje financování ekonomické diplomacie České republiky posoudila na svém zasedání  dne 28. listopadu 2018 návrhy projektů. Z celkového počtu 288 předložených návrhů bylo k realizaci doporučeno 241 projektů.  Přehled schválených projektů naleznete v příloze.

Seznam dle zemí ZDE

Seznam dle sektorů ZDE

Projekty ekonomické diplomacie PROPED jsou podpořeny ze Společného nástroje pro financování ekonomické diplomacie ČR, do kterého jsou kromě Ministerstva zahraničních věcí ČR zapojeny Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo obrany, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo vnitra a Úřad vlády.

České firmy, které mají zájem se do realizace projektů zapojit, mohou kontaktovat příslušné zastupitelské úřady. Ekonomičtí diplomaté Vám rádi sdělí bližší informace o termínech a podmínkách účasti na projektech (seznam kontaktů na ekonomické úseky ambasád najdete zde) nebo se můžete obrátit na Krajského exportního specialistu na RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: MZV ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo