Příští světová výstava proběhne ve Spojených arabských emirátech v důsledku celosvětové pandemie choroby COVID-19 v novém termínu od 1. října 2021 do 31. března 2022. Jedná se o první ročník, který se uskuteční v regionu MENA & SA (na Středním východě, v Africe a jižní Asii) a také je poprvé hostitelem arabská země. Motto tohoto Expa zní: „Spojením myšlenek tvoříme budoucnost.“.

Možnosti spojit se s jedním z nejdynamičtějších, nejmladších a nejrychleji rostoucích regionů na světě jsou obrovské. Jedná se o jedinečnou příležitost převést takovouto příležitosti do partnerství, ať už se jedná o přenos znalostí, obchodu nebo investic a služeb. Organizátoři počítají s tím, že EXPO bude mít více než 200 účastníků, účastní se více než 180 zemí a také nadnárodní společnosti, vzdělávací instituce a nevládní organizace. Hlavní místo v Dubaji bude mít plochu 438 hektarů a bude se nacházet mezi Dubají a Abu Dhabi.

Kromě prezentace v českém pavilonu se dají využít rovněž expozice partnerských regionů a spoluvystavovatelů, jejichž výstavy budou rotovat ve čtrnáctidenních cyklech. Návštěvníkům českého pavilonu se představí to nejlepší z vědy, průmyslu, inovací, ale také lázeňské péče a rekordů. Další podrobnosti naleznete ZDE

Aktuálně prověřujeme v souvislosti s touto výstavou případný zájem podnikatelů z našeho regionu o účast na obchodní misi, která bude multioborová s možností předem domluvených B2B jednání a má za cíl podpořit co nejširší spektrum MSP, současně ale bude kladen důraz na prioritní obory evropské ekonomiky, a to: udržitelný rozvoj, cirkulární ekonomika, ICT, doprava a logistika, inovace a Průmysl 4.0. Navíc nebudou opomenuty i následující sektory: automotive a e-mobilita, life science a biotechnologie, eko-technologie, životní prostředí a obnovitelné zdroje, eko-stavebnictví, cestovní ruch, turismus a také služby.

V případě zájmu o účast kontaktujte prosím do konce roku 2020 RHK Brno: Mgr. Oto Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: © 2018 CZEXPO

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo