Společnost SCHWARZ & PARTNER jako výhradní oficiální zastoupení v České republice, na Slovensku a dalších zemích střední a východní Evropy, zve 12. - 15. května 2020 vystavovatele k účasti na vídeňských veletrzích průmyslových technologií a inovací, které se konají ve Vídni jednou za 2 roky.

SCHWARZ & PARTNER připravuje na vídeňských veletrzích průmyslových technologii a inovací INTERTOOL - 12.-15. května 2020 (http://cz.export-marketing.eu/intertool-2020/) a SMART AUTOMATION AUSTRIA - 12.-14. května 2020, které se konají jednou za 2 roky na výstavišti ve Vídni, Pavilon mezinárodního exportního partnerství pro firmy a organizace, včetně možnosti společných stánků z České republiky a dalších zemí, za speciáních podmínek pro prezentaci inovačního a investičního potenciálu regionů, vzdělávacích a výzkumných organizací v oblasti vědy a techniky, infrastruktury a logistických služeb, průmyslových zón a parků, a to také formou katalogové nebo vzorkové prezentace.


Zvažuje se také společná expozice firem ze Slovenska. Účast slovenských firem na minulém ročníku byla hodnocena jako velmi úspěšná. Bližší informace o veletrhu v angličtině na https://www.intertool.at/en/home/ nebo v němčině https://www.intertool.at/de/home/.

Již pravidelně se na tomto významném a prestižním rakouském veletrhu prezentují české firmy, které bychom zároveň rádi upozornili, pokud ještě nevystavovaly na veletrzích Reed Exhibitions v Rakousku, mají možnost využít lukrativní nabídku REED STARTER, včetně 30% slevy z výstavní plochy (při objednání stánku 6m2 – 24m2 max). Rádi poradíme s možností účasti na této prestižní akci za zvýhodněných podmínek. Schwarz & Partner zastupuje vídeňské průmyslové veletrhy již od roku 2003.

Profily vystavovatelů:
– tvářecí stroje
– obráběcí stroje pro řezání
– brusné obráběcí stroje
– ostatní stroje a nástroje
– průmyslový software a inženýring
– průmysloví roboti, technologie manipulace s nástroji
– přesné nástroje
– technologie povrchových úprav
– zabezpečení jakosti, testování a měření
– fluidní technika
– komponenty, díly a příslušenství
– provozní vybavení a bezpečnost
– manipulační a skladovací technika
– výroba, servis a služby
– instituce, sdružení, nakladatelství

Cílové skupiny návštěvníků:
– kovoobrábění
– kovozpracující průmysl
– stroje a zařízení
– automobilový průmysl / automobily
– inženýrské služby
– distributoři a velkoobchody
– výzkumné instituce
– vzdělávací instituce

Jak je již známo, rakouský průmysl je jedním z nejvyspělejších ve střední a východní Evropě, stejně jako v jihovýchodní Evropě. Nejvýznamnější rakouské veletrhy průmyslových technologií a inovací jsou optimální platformou pro prezentaci průmyslu, inovací a investičních příležitostí pro různé CEE-SEE regiony.

NEJ veletrhy průmyslu a inovací v Rakousku vítají vystavovatele z České republiky.
INTERTOOL v sousední Vídni je tradiční největší veletrh průmyslových technologií a inovací, veletrh, který je v podvědomí nynější generace managementu a odborníků a je součástí úspěšného vývoje rakouského průmyslu a obrovského růstu exportu za posledních 20 let. Pro mnohé rakouské podnikatele a inženýry je INTERTOOL tradičním symbolem úspěchu rakouského průmyslu.

Průmyslový trh Rakouska je samozřejmě specifickým a náročným, ale v případě důsledného zpracování a solidního vystupování na tomto trhu slibuje dobré možnosti pro podnikání a stabilní obchodní kontakty.

Rakouské firmy jsou orientovány na export, ale v konkurenčním prostředí hledají nejlepší dostupné nabídky na trhu na základě optimalizace poměrů kvalita-cena. Z toho důvodu české firmy, které mohou nabídnout zajímavé kvalitní inovační řešení, a to za dobrou cenu, určitě mají šanci na rakouském trhu průmyslových technologií a inovací, buďto v oboru kovoobrábění, obráběcích strojů, průmyslové automatizace nebo v oboru spojování materiálů.

Tradiční INTERTOOL v sousední Vídni je optimální platformou pro navázání nových obchodních kontaktů a prezentace inovací. Tradiční vídeňský INTERTOOL je navštěvován především rakouskými a německými vlastníky firem, managementem, nákupčími, řediteli výroby, ale také obchodníky a řediteli firem především středních a menších podniků ze sousedního Maďarska, Slovenska, Slovinska a Chorvatska.
Za poslední léta INTERTOOL ve Vídni zaznamenal také razantní nárůst zájmu z dalších států východní Evropy, a dokonce Asie.
Informace o veletrhu jsou v němčině a angličtině: http://www.intertool.at

Pro další informace ohledně účasti kontaktujte SCHWARZ & PARTNER, spol. s r.o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Lenka Kotllárová

Tel.: +420 603 278 654, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: SCHWARZ & PARTNER

Ilustrační obrázek: Reed Messe Wien GmbH

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo