Rádi bychom Vás touto formou informovali o nadcházejících akcích konaných v Rakousku, které by mohly být zajímavé pro české firmy.

Ve Vídni se uskuteční mezinárodní fórum věnované strojírenství a konstrukci výrobních zařízení (přihlášky do 22. listopadu 2019)

INTERNATIONAL MACHINERY AND PLANT ENGINEERING FORUM 2019 proběhne 26.11. formou konference a následných B2B jednání. Firmám nabízí možnost informovat se o aktuálních trendech v odvětví strojírenského průmyslu a setkat se s potenciálními dodavateli, zákazníky nebo obchodními partnery. 

Na programu fóra jsou dopolední příspěvky věnované budoucnosti výroby, tržním příležitostem v Americe, Asii a Evropě nebo inovacím rakouských firem. Po registraci účastníci mohou zveřejnit svůj firemní profil spolu s informací o hledaných obchodních partnerech a zamluvit si jednání, která budou probíhat během odpolední části programu. Před akcí účastníci obdrží osobní rozvrh jednání.

Fórum je organizováno Rakouskou hospodářskou komorou (WKO) a místní pobočkou sítě Enterprise Europe Network. Pro zahraniční účastníky je akce zdarma.

Více informací, program a registraci naleznete na: https://machinery2019.b2match.io/

Místo konání: Rakouská hospodářská komora (WKO),Wiedner Hauptstraße 63 1045, Vídeň

B2B-jednání při summitu Průmysl 4.0 v Rakousku (přihlášky do 9. prosince 2019)

12. prosince 2019 se v Linci uskuteční Summit Industry 4.0., kterého se zúčastní přibližně 300 akademiků a odborníků na oblast průmyslu 4.0. Akce proběhne formou konference, jíž budou v rámci doprovodného programu předcházet smluvená B2B jednání. Nabízí možnost navázání nových obchodních, technologických nebo výzkumných partnerství. Hlavními tématy B2B sekce jsou smart engineering, inteligentní výroba a průmyslové služby. B2B jednání proběhnou od 8:30 do 10:30 před začátkem summitu.

Účast na jednáních je zdarma, je však vyžadována předchozí registrace na stránce https://summit-i40.b2match.io/

Program summitu nabídne přednášky odborníků, panelové diskuze, představení švédské digitalizační strategie „Smart Industry“ a projektů platformy „Production 2030“ nebo prezentace regionálních příkladů aplikace prvků průmyslu 4.0 z Horního Rakouska a Salcburska. Na summit je třeba se registrovat zvlášť pod odkazem: http://www.einladung.cc/industrie40/summit-industrie-40-2019

Místo konání: OÖ Kulturquartier Linz

Organizátorem summitu je spolek Průmysl 4.0 Rakousko (Verein Industrie 4.0 Österreich), B2B jednání jsou organizována agenturou Business Upper Austria spolkové země Horní Rakousko ve spolupráci s dalšími partnery.

Pro rok 2020 pak zahraniční kancelář agentury CzechTrade v Rakousku plánuje společné české stánky na následujících akcích:

20. - 23.2. Bauen und Energie ve Vídni, obor stavebnictví (https://www.bauen-energie.at/de-at.html)

17. - 18.4. Vienna Sports World ve Vídni, obor sportovní potřeby a doplňky - prodejní veletrh (https://www.vienna-marathon.com/?surl=33a96e9718fe1cd4abbd8c5616a4d86a)

12. - 15.5. Intertool ve Vídni, obor strojírenství (https://www.intertool.at/de-at.html)

12.-14.5. Smart Automation ve Vídni, obor průmyslová automatizace (https://www.smart-wien.at/de-at.html)

říjen Blickfang ve Vídni, obor design a móda - prodejní veletrh (https://www.blickfang.com/internationale-designmesse/wien/)

7. - 11.11. Alles für den Gast v Salzburgu, obor HORECA (https://www.gastmesse.at/de-at.html)

13. - 15.11. Gesund und Wellness v Tullnu, obor zdraví, wellness, fitness - prodejní veletrh (https://www.cmw.at/de/messekalender/13_messe_gesund_wellness_tulln_2019/home/)

25.- 28.11. Agraria ve Welsu, obor zemědělství a zemědělská technika (https://agraria.at/ne13/?pn=6130027)

26. - 27.11. Renexpo Interhydro v Salzburgu, obor energetika (https://www.renexpo-hydro.eu)

Více informací a kontakt zde:

Julie Havlová, MA, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade Vídeň
T: +43189958162
M: +436 643 525 105
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud budete chtít v budoucnu rozšířit své aktivity na rakouském trhu nebo se zde prezentovat na některém z veletrhů, neváhejte se na ni kdykoli obrátit. Může Vám pomoci vyhledat a oslovit potenciální obchodní partnery nebo obchodní zástupce, může Vám pomoci s tlumočením na Vašich schůzkách a může pro Vás také zorganizovat firemní prezentaci v prostorách českého velvyslanectví ve Vídni pro Vaše partnery.

Zdroj: Obchodně-ekonomický úsek  Velvyslanectví ČR v Rakousku, CzechTrade Vídeň

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo