22. ročník stavebního veletrhu se bude konat ve dnech 16. - 18. září 2020 v Jakartě. Organizátorem je PT. Pamerindo Indonesia. Společnost MEREBO Messe International se sídlem v Hamburku má na starosti pavilon „Evropa, Amerika a Austrálie / NZ“ věnovaný firmám, sdružením, komorám a obchodnímu tisku těchto regionů.

Výstava zahrnuje výrobky a technologie, těžká zařízení, stavební materiály, pracovní sílu a správu a další služby související se stavebnictvím. Poslední událost v roce 2019 přilákala 12 811 účastníků a 366 vystavovatelů z 22 zemí.

Construction Indonesia a souběžně konaný veletrh Concrete Show South East umožní účastníkům v širším sektoru stavebnictví a infrastruktury rozšířený přístup k této důležité události. Pro více informací kontaktujte: MEREBO GmbH v Hamburku / Německo, telefon + 49-40-3999905-0, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web www.ci.merebo.com

 Zdroj: MEREBO Messe Marketing

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo