Business Club RHKB navštívila 27.11. velvyslankyně Chorvatské republiky J.E. Ljiljana Pancirov, její zástupce rada-vyslanec zodpovědný za hospodářské vztahy Marin Žužul a honorární konzul Chorvatské republiky v Brně Ivo Nešpor.

Zástupci Chorvatské republiky představili hospodářské možnosti spolupráce a seznámili účastníky s velkorysými investičními pobídkami, které mohou naše firmy v Chorvatsku získat.

V rámci diskuse se paní velvyslankyně i pan rada zabývali hlavními problémy, které české společnosti při jejich obchodních aktivitách v Chorvatsku řeší.Všichni zúčastnění také hovořili o nutnosti přímého leteckého spojení mezi Brnem a Zadarem, resp. Splitem.

Všichni přítomní si užili velmi příjemnou a náměty naplněnou atmosféru jednání. Paní velvyslankyně si přítomné získala svou otevřeností, vřelostí a ochotou pomáhat i nad rámec svých oficiálních povinností. Vyzdvihla také aktivity Iva Nešpora, který svou funkci honorárního konzula úspěšně vykonává přes 5 let.

I my panu honorárnímu konzulovi Nešporovi velmi děkujeme za spolupráci při přípravě tohoto setkání!

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo