Ministerstvo zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Rozvojovým programem OSN (UNDP) vyzývá každoročně zájemce k předložení žádostí o finanční podporu z fondu Czech-UNDP Partnership for Sustainable Development Goals.

Fond má za cíl podnítit implementaci českého know-how a inovativních řešení v prioritních zemích Zahraniční rozvojové spolupráce ČR; a to zároveň s možností jejich budoucího uplatnění v globálním měřítku pod hlavičkou UNDP.

Jednu z hlavních komponent fondu představuje Challenge Fund: Czech Solutions for SDGs (CFCS). Nabídka finanční podpory ze strany CFCS je určena pro partnery – způsobilé žadatele ze strany soukromého sektoru, nevládních organizací, univerzit, veřejných institucí či výzkumných pracovišť.

Cílem je usnadnit přenos českého know-how a inovativních řešení, která by řešila rozvojové výzvy v Bosně a Hercegovině, Etiopské federální demokratické republice, Gruzii, Kambodžském království, Moldavské republice, Zambijské republice a přispěje k dosažení cílů udržitelného rozvoje. Žadatelé jsou povinni zapojit místní partnery, aby zajistili životaschopnost v místních podmínkách a podpořili udržitelnost a škálovatelnost řešení.

CFCS nabízí kofinancování inovativní řešení, která zvýší kapacity pro rozvoj, přinesou přidanou hodnotu a uvedou nové technologie či produkty. Inovace musí být realistické a udržitelné; měly by tedy zahrnovat i potenciál pro komerční návaznost.

Termín pro podávání přihlášek do aktuální výzvy je stanoven k 30. 6. 2020, její znění a více detailů naleznete ZDE

Více informací na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další podrobnosti v přiloženém letáku ZDE

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo