Společnost Italian Exhibition Group pořádá v termínu 3.  - 6. listopadu 2020 v italském Rimini další ročník hlavního veletrhu v oboru green economy a circular economy pro oblast evropského Středomoří. Inovativní formát této mezinárodní události spojuje v jedné platformě všechny sektory oběhového hospodářství, počínaje energetickou účinností přes obnovitelné zdroje a rekuperace surovin i energie, až k udržitelnému rozvoji.

Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními referenčními veletrhy v Evropě pro průmyslové a technologické inovace oběhového hospodářství. Jsou zaměřené na zelenou a cirkulární ekonomiku (opětovné využití materiálů a surovin), energetickou účinnost, obnovitelné energie, udržitelná města a mnoho dalšího. Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí jsou mezi hlavními aktéry v oboru evropského oběhového hospodářství během veletrhu v Rimini.

Prostřednictvím CAMIC (Italsko-česká obchodní a průmyslová komora) můžete využít také tyto dvě nabídky:

Organizace delegace nákupčích: Nabídka je určená pro zástupce firem z řad nákupčích, dovozců, distributorů, inženýrů a projektantů, dodavatelů, výrobců, asociací. V případě, že by někdo z českých firem měl o tuto formu aktivní účasti na veletrhu zájem a bude jako nákupčí schválen, nabízí se mu následující hrazené služby: Nabídka: 3 nocí v 4* hotelu, transfery letiště – hotel a zpět, každodenní transfer z hotelu na veletrh a zpět, obědy na veletrhu, doprovod a případné tlumočení.

Hledání konkrétních nákupčí: Nabídka je stejná jako u delegace, avšak se jedná o jednotlivé konkrétní nákupčí, kteří jedou na veletrh za účelem „nákupu“ a domluvených schůzek s vystavovateli. Nabídka je určená pro zástupce firem z řad nákupčích, dovozců, distributorů, inženýrů a projektantů, dodavatelů, ale i výrobců. V případě, že by někdo z českých firem měl o tuto formu aktivní účasti na veletrhu zájem a bude jako nákupčí schválen, nabízí se mu následující hrazené služby: 3 noci v 4* hotelu, transfery letiště – hotel a zpět, každodenní transfer z hotelu na veletrh a zpět, obědy na veletrhu, doprovod a případné tlumočení).

Kontaktní osoba: Linda Valešová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel: +420 725 569 135 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo