Objevte ve dnech 5. - 7. října 2020 nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy propojující výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem, která i letos proběhne při Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně.

Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů zapojených do sítě Enterprise Europe Network, obchodních komor, dalších institucí podporujících podnikání a společnosti Veletrhy Brno, a. s.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání a mohou si tak na míru sestavit svůj individuální  rozvrh schůzek. Během tří dnů tak lze absolvovat až 27 jednání a efektivně využít čas strávený na veletrhu.

Návštěvníci a vystavovatelé mají pro lepší organizaci času stráveného na veletrhu jedinečnou příležitost si naplánovat program a sjednat si schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odbornými poradci v předstihu. Vystavovatelé mají možnost v případě zájmu vést jednání přímo na vlastním stánku.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce (ideálně působící v oborech z nomenklatury MSV) se bezplatně zaregistruje na webovém portálu akce ZDE a vyplní firemní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek.

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Loňského ročníku akce Kontakt-Kontrakt se zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání, krátký videospot můžete shlédnout ZDE.

Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 532 194 922.

Těšíme se na setkání s Vámi v naší expozici v pavilonu A2, v případě zrušení či posunutí termínu letošního MSV Vám jsme schopni nabídnout účast v říjnovém termínu virtuální formou.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo