Ekologická udržitelnost: Evropská komise posiluje systémovou reakci i prostřednictvím Recovery Fundu pro obnovu kontinentu. 24. ročník výstavy "Green Technology Expo" na výstavišti v Rimini, která se koná od 3. do 6. listopadu 2020, je zaměřen na firmy, experty, veřejné a soukromé subjekty, které mají rozhodovací pravomoci a jsou připraveny společně přepsat budoucnost země a Středozemí.

www.iegexpo.com www.ecomondo.com

Rimini, 8. června 2020 – S Green Dealem byl kurz nastaven v Bruselu a Itálie je připravena sehrát rozhodující roli. Hospodářská obnova kontinentu přichází se zelenou ekonomikou ve všech jejích podobách. Jedná se o zásadní projekt, díky němuž je Evropa prvním politickým hráčem na světě, který vytyčil cíl vynulovat emise oxidu uhličitého do roku 2050, k čemuž se přidává zelený restart z dopadů Covid-19. Výzkum, inovace, nové technologie, veřejné politiky v oblasti zelené ekonomiky a soukromých investic: Itálie nasazuje svou inteligenci s podnikatelským ekosystémem, který má v úmyslu hrát klíčovou roli v hospodářské a sociální obnově země a chce to ukázat na 24. ročníku veletrhu Ecomondo, tj. Green Technology Expo, organizovaném skupinou IEG – Italian Exhibition Group, který se bude konat od 3. do 6. listopadu 2020 na výstavišti v Rimini ve jménu zásady #safebusiness, kterou skupina IEG navrhla pro všechny své akce (www.iegexpo.it/it/safebusiness).

Výstavní makrosektory oběhového a zeleného hospodářství jsou čtyři: Odpady a zdroje; Voda (s integrovaným vodním cyklem), Biohospodářství; Sanace a Hydrogeologické riziko. Pod vědeckým dohledem profesora Fabia Favy a Mezinárodního vědeckého výboru Ecomondo 2020 budou plošinou, na kterou evropský Green Deal přistane v Itálii.

Bude to místo setkání vědy, veřejných a soukromých činitelů s rozhodovací pravomocí, občanské společnosti a podniků, jehož cílem bude konstruktivní dialog o technologických odpovědích a vizích, který jen čeká na implementaci. Evropská komise, OECD a další významné mezinárodní organizace společně s Conai, Agenzia Ice, ARERA, Consorzio Italiano Biogas, Consorzio Italiano Compostatori, Water Alliance, Italskou Národní radou pro výzkum, ENEA, ISPRA, Státním vyšším zdravotnickým ústavem, Fise Unicircular, Fise Assoambiente, Nadací pro udržitelný rozvoj, Utilitalia, ministerstvem životního prostředí, ministerstvem pro ekonomický rozvoj, Zemědělskou unií, Potravinářskou unií, Chemickou unií, Asociací biologických plastů, Legambiente, národním technologickým uskupením budou strategickými partnery hodnotového řetězce této výstavy. Výstavní prostory a prostory pro veřejná setkání na veletrhu byly přehodnoceny podle zásady projektu #safebusiness, kterou skupina IEG navrhla (www.iegexpo.it/it/safebusiness) s cílem zajistit bezpečnost každé fáze akce pro vystavovatele, hosty i personál.

V tomto procesu přepracování prostor a zvyků na veletrhu Ecomondo mezitím zavedla komunikační kanály během digitálních setkání v rámci projektů Connect Talk and Share, které začaly v květnu. Od evropské politiky k národní politice, veřejným službám, udržitelným technologiím: manažeři, občanská společnost, politici se budou moci konfrontovat a předávat komunitě Ecomondo aktuální informace a hodnotu v rámci témat Green.

ABOUT ECOMONDO 2020

Kvalifikace: Mezinárodní veletrh; Organizace: Italian Exhibition Group SpA; Frekvence: roční; Ročník: 23.; Vstup: operátoři a široká veřejnost; otevírací doba: 3. – 6. listopadu, 9-18; info pro vystavovatele: tel. +39 0541.744302; mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; website: www.ecomondo.com; Facebook: www.facebook.com/EcomondoRiminitwitter: http://twitter.com/Ecomondo; linkedin: https://www.linkedin.com/company/ecomondo-the-green-technologies-expo/

FOCUS ON ITALIAN EXHIBITION GROUP

Italian Exhibition Group (IEG), společnost kotovaná na telematickém a kapitálovém trhu organizovaném a spravovaném Borsa Italiana S.p.A., je lídrem Itálie v pořádání veletržních akcí, patří mezi hlavní provozovatele veletržního a kongresového odvětví na evropské úrovni a kromě svých dalších sídel v Miláně a Arezzu má své kanceláře v Rimini a Vicenze. Skupina IEG se vyznačuje pořádáním akcí v těchto pěti kategoriích: Food & Beverage; Jewellery & Fashion; Tourism, Hospitality and Lifestyle; Wellness, Sport and Leisure; Green & Technology. V posledních letech začala IEG významně expandovat do zahraničí, mimo jiné uzavřením joint ventures s místními operátory (například ve Spojených státech, Spojených arabských emirátech a Číně). Skupina IEG uzavřela účetní závěrku za rok 2019 s celkovými konsolidovanými výnosy 178,6 mil. eur, EBITDA 41,9 mil. eur a konsolidovaným čistým ziskem 12,6 mil. eur. V roce 2019 uspořádala IEG celkem 48 organizovaných nebo hostovaných veletrhů a 190 konferenčních akcí. www.iegexpo.it

PRESS CONTACT IEG PRO ECOMONDO 2020

head of media relation & corporate communication: Elisabetta Vitali; press office manager: Marco Forcellini; international press office coordinator: Silvia Giorgi; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Media Agency MY PR LAB: Filippo Nani, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Paola Gianderico, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; mob. + 39 331 762 37 32; Enrico Bellinelli, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; mob. +39 392 74 809 67

Tato tisková zpráva obsahuje prvky a odhady, které se opírají o současné názory managementu (“forward-looking statements”), a to zejména s ohledem na budoucí výkonnost hospodaření, realizaci investic, vývoj peněžních toků a finanční struktury. Forward-looking statements mají ze své povahy složku rizika a nejistoty, protože závisí na výskytu budoucích událostí. Skutečné výsledky se mohou od předpokládaných výsledků i výrazně lišit, a to ve vztahu k množství faktorů, včetně mimo mj.: vývoje trhu se stravovacími službami mimo domov a toků cestovního ruchu v Itálii, vývoje zlatnického trhu - klenotnictví, vývoje trhu zelené ekonomiky; vývoje cen surovin; všeobecných makroekonomických podmínek; geopolitických faktorů a vývoje regulačního rámce. Informace obsažené v této tiskové zprávě dále nemusí být nutně úplné a ani nebyly ověřeny nezávislými třetími stranami. Projekce, odhady a cíle uvedené v tomto dokumentu vycházejí z informací, které má společnost k dispozici k datu vydání této zprávy.

Zdroj: CAMIC

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo