Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu (SARIO) organizuje 21. října 2020 největší mezinárodní událost na Slovensku, zaměřenou na spolupráci slovenských a zahraničních firem. Akce se již 14 let koná pod záštitou Ministerstva hospodářství SR, standardně za účasti ministra hospodářství.

Slovenská kooperační burza je zaměřena na bilaterální rozhovory, prezentaci nabídek partnerství, volných výrobních kapacit či požadavků na vytvoření společných podniků v různých oblastech průmyslu. Nabízí podnikům možnost získat nové kontakty a rovněž i obchodní a investiční příležitosti.

Hlavním tématem letošního ročníku je moderní průmysl a jeho aktuální trendy. V moderované panelové konferenci budou pozvaní hosté diskutovat na téma diverzifikace průmyslu, i v kontextu s pandemií COVID-19, popovídají o zkušenostech firem a jejich schopnostech zvládat krizové situace a věnovat se budou i atraktivní tématu kosmického průmyslu.

Na dvoustranných jednáních se kromě firem z klíčových sektorů - automobilový průmysl, strojírenství, energetika, informační a komunikační technologie, výzkum, vývoj a inovace, bude možné setkat i se zástupci univerzit a vědeckých pracovišť, kteří představí své konkrétní projekty.

Podrobné informace o akci najdete na webové stránce ZDE

Zdroj SARIO

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo