Pozice Singapuru jako strategického obchodního centra je podporována jeho silnými regionálními sítěmi a propojitelností. V posledních letech se Singapur také proměnil v centrum inovačních aktivit.

Výzva Trade and Connectivity Challenge (TCC) využívá v Singapuru pulzující ekosystém globálního obchodu, propojitelnosti a inovací jako výzvu k řešení, která povedou k partnerství v letectví, námořní dopravě, pozemní mobilitě, logistice a obchodu. Nyní, ve svém druhém roce, TCC 2020 nadále poskytuje příležitosti pro začínající i malé a střední podniky, aby společně inovovaly, nasazovaly a přijímaly inovativní řešení.

Enterprise Singapore, společně s IPI, vás zve, abyste předvedli vaše inovativní řešení v oblastech růstu, jako je analýza velkých dat, internet věcí a udržitelnost po COVID19.

Díky široké škále výzev se letošní soutěž rozšiřuje o dvě nové, které jsou otevřeny do 15. září respektive do 1. října 2020. Další podrobnosti ZDE

Zdroj: Enterprise Singapore

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo