Podnikáte ve stavebnictví? Používáte klasické stavební metody, zajímáte se i o udržitelnou výstavbu, technologie pro zelené stavby a další inovační řešení? Hledáte novou spolupráci s německými firmami? V letošním roce Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky a Handwerkskammer Dresden za podpory RHK Brno připravují 24. - 25. září 2020 německou podnikatelskou misi a česko-německá obchodní jednání při veletrhu FOR ARCH.

Tato menší akce nahrazuje mezinárodní obchodní jednání firem ze stavebnictví MBM FOR ARCH. V rámci mise se setkáte s německými i českými stavebními společnostmi, výrobci stavebních materiálů a dodavateli i odběrateli inovativních řešení ve stavebnictví. Najdete zde nové obchodní partnery, získáte informace o současných trendech ve stavebnictví.

Využijte časově i finančně zajímavé b2b akce k získání nových obchodních kontaktů. Jednání jsou spojena s návštěvou největšího stavebního veletrhu v ČR, zdarma od nás dostanete vstupenku.

Program mise Bau trifft Natur – Stavebnictví v souladu s přírodou:

24. 9. 2020 (v omezeném počtu účastníků, přihlášky jsou přijímány do vyčerpání kapacity)

16.00 – 17.30 Komentovaná prohlídka paláce DRN v centru Prahy, autorem je architekt roku 2019, p. Stanislav Fiala

18.00 – 21.00 Společná večeře českých a německých podnikatelů doplněná o přednášky na téma podnikání ve stavebnictví

25. 9. 2020

10.00 – 13.00 b2b jednání v PVA Letňany a prohlídka veletrhů FOR ARCH, FOR GARDEN a FOR CITY, přivítání, představení německých i českých zúčastněných firem, b2b jednání.

13.00 – 14.00 Společný oběd a neformální rozhovory

14.00 – 16.00 Ukončení a individuální prohlídka veletrhů FOR ARCH, FOR GARDEN a FOR CITY

  • Navíc nabízíme českým firmám bezplatné individuální konzultace na téma přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků – setkání s expertkou v tomto oboru.
  • Pro česko-německá jednání je zajištěno tlumočení.

Webová stránka veletrhu: http://forarch.cz/

Přihlásit na akci se můžete již nyní přes tento odkaz!

Více informací v případě dotazů Vám poskytne Ing. Magda Drholcová, tel.: 532 194 932, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo