Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje on-line indviduální konzultace pro české firmy a podnikatele s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví České republiky v Mexiku. Konzultace proběhnou ve středu 23. září 2020 od 15 – 18 hodin SELČ.

 Ministerstvo zahraničních věcí organizuje ve středu 23. září 2020 mezi 15:00 – 18:00 hod SELČ on-line individuální konzultace s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví České republiky v Mexiku, Zuzanou Stiborovou.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickou diplomatkou v dané zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit v příslušné zemi.

Zájemci se mohou registrovat na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Následně obdržíte potvrzení registrace a doplňující informace.

Zdroj: MZV ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo