S ohledem na současnou situaci Vám můžeme aktuálně nabídnout řadu zajímavých bezplatných akcí, ke kterým se můžete připojit přes internet v pohodlí Vaší kanceláře/domova: exportní webináře a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty nebo on-line B2B jednání s potenciálními novými partnery ze zahraničí.

Využít tak můžete např. virtuální networkingové akce a platformy našich komorových partnerů s možností předem připravených 1:1 jednání:

Tímto způsobem získáte možnost a prostor setkat se on-line s dalšími registrovanými účastníky z celého světa (firmy, univerzity / R&D instituce, klastry apod.).


Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro Vás za podpory RHK Brno pak připravilo rovněž nové webináře o příležitostech pro české firmy a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty. V jejich rámci Vám zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a samozřejmě také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru. Doporučujeme je proto využít jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky v místě, jehož úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Nadcházející webináře:

Srbsko – webinář o příležitostech pro české firmy (10. 3. 2021)

Kazachstán a Kyrgyzstán – webinář o příležitostech pro české firmy (25. 3. 2021)

Záznamy z již proběhlých webinářů pak můžete najít ZDE

K on-line seminářům také opět nabízíme on-line konzultace, které umožňují podnikatelům individuálně prodiskutovat své vývozní plány, či konzultovat jiné obchodní nezbytnosti související s daným teritoriem. 

Nadcházející individuální konzultace:

---


Meeting Point CzechTrade 2021 - celosvětové online konzultace na exportní témata: Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí, jakou zvolit formu vstupu na trh nebo jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru vám přímo z teritorií pomohou řešit 16. - 19. března 2021 ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade. Další podrobnosti ZDE


O Japonsku: Využijte nabídku bezplatných webinářů, prostřednictvím kterých získají zájemci v březnu 2021 praktické informace ohledně vstupu na japonský trh. Další podrobnosti ZDE


Krajská exportní konference, která proběhla on-line 22. září 2020 přinesla praktické informace k tématům jako kulturní specifika obchodního jednání (zaměření na Ruskou federaci a země SNS), nástroje exportního financování pro daný cílový trh, pojištění exportu, nástroje na zajištění exportní transakce a nově také kurz prezentačních dovedností pro exportéry. Její záznam můžete shlédnout ZDE


V případě dotazů či zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo