S ohledem na současnou situaci Vám můžeme aktuálně nabídnout řadu zajímavých bezplatných akcí, ke kterým se můžete připojit přes internet v pohodlí Vaší kanceláře/domova: exportní webináře a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty nebo on-line B2B jednání s potenciálními novými partnery ze zahraničí.

Využít tak můžete např. virtuální networkingové akce a platformy s možností předem připravených 1:1 jednání na pozadí řady (zrušených) mezinárodních veletrhů (MEDICA, WindEnergyMatch), konferencí a kongresů (ITAPA Online Matchmaking 2020, Digital ICT Week, TECHINNOVATION 2020) nebo oborovým (Innovation in Environment & Energy & Circular Economy, Automotive.Buyer&Supplier European Matchmaking Day, B2B Cooperation Platform Wood Construction) či teritoriálním zaměřením (Maďarsko, Velká Británie). Tímto způsobem získáte možnost a prostor setkat se on-line s dalšími registrovanými účastníky z celého světa (firmy, univerzity / R&D instituce, klastry apod.).

Krajská exportní konference, která proběhla on-line 22. září 2020 přinesla praktické informace k tématům jako kulturní specifika obchodního jednání (zaměření na Ruskou federaci a země SNS), nástroje exportního financování pro daný cílový trh, pojištění exportu, nástroje na zajištění exportní transakce a nově také kurz prezentačních dovedností pro exportéry. Záznam můžete shlédnout ZDE

Dopady pandemie koronaviru na fungování vnitřního trhu pro malé a střední podniky: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR si Vás dovoluje 10. prosince pozvat na online seminář, jehož cílem je poskytnout praktické rady a informace podnikatelům působícím na vnitřním trhu EU s ohledem na současnou pandemii koronaviru a přijatá opatření v sousedních státech. Více ZDE

Nové možnosti DIGITÁLNÍ PREZENTACE Vašeho businessu v zahraničí: Hledáte efektivní cesty a nástroje pro prezentaci Vašich produktů či služeb? Limituje Vás současná situace omezující přímé obchodní kontakty? Chcete využít nejlepší moderní informační technologie pro podporu Vašeho exportu? Máte zájem odlišit se prezentací od zahraniční konkurence? Přesně tato témata reflektuje soutěž DIGITAL PROMOTION 4.0., jejíž výstupy a zároveň možnosti uplatnění pro prezentaci českých firem v zahraničí budou představeny na online semináři, který proběhne 14. prosince. Více ZDE

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro Vás pak připravilo rovněž nové webináře o příležitostech pro české firmy a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty. V jejich rámci Vám zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a samozřejmě také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru. Doporučujeme je proto využít jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Nadcházející webináře:

Západní Afrika se zaměřením na Ghanu 30.11.2020

Kanada 2.12.2020

Rakousko 3.12.2020

EKONOMICKÉ INFORMACE A DATABÁZE 7.12.2020

Spojené království – webinář o změnách v souvislosti s Brexitem a příležitostech pro české firmy 9.12.2020

Německo 10.12.2020

K webinářům také opět nabízíme on-line konzultace, které umožňují podnikatelům individuálně prodiskutovat své vývozní plány, či konzultovat jiné obchodní nezbytnosti související s daným teritoriem. 

Nadcházející individuální konzultace:

Spojené království a Brexit 9.12.2020 14-17h

Proběhlé webináře:

Polsko 25. 11. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Skandinávie - Dánsko, Norsko a Švédsko 19. 11. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Webinář o nové službě MZV ČR Obchodní cesty 13. 11. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Saúdská Arábie a Omán 10. 11. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Světová ekonomika v časech COVID-19, 23. 10. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Severní Afrika - Maroko, Alžírsko, Egypt 21.10. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

USA 20.10 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Spojené království a Brexit 13.10. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Bulharsko 7.10. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Spojené arabské emiráty 30.9. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

Chorvatsko 23. 9. 2020: Záznam z webináře můžete zhlédnout zde.

V případě dotazů či zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo