Více než 5 000 obchodních příležitostí vytvořených během dvou týdnů činnosti na digitální platformě italské výstavní skupiny. 73 000 zobrazení profilů 400 společností aktivně využívajících digitální prostor. S ohledem na návrat na fyzický veletrh v Rimini potvrzují oběhové expozice o bioekonomii a obnovitelné energii jejich role multiplikátorů podnikání a znalostí.

Rimini (Itálie), 17. listopadu 2020 - Ecomondo a Key Energy Digital Edition 2020 platnou hybnou silou pro podnikání a kvalifikované vytváření sítí na nových modelech udržitelného rozvoje a na změnách klimatu.

V očekávání fyzického návratu v listopadu 2021 do Rimini (Itálie) se výstavy italské výstavní skupiny ve skutečnosti konaly na online platformě od 3. do 15. listopadu a poskytovaly opravdu rychlou reakci na omezení způsobená bojem proti pandemii, o níž rozhodla vláda jen několik dní před jejich otevřením. Na platformě bylo 400 aktivních společností z celkového počtu 735. Během aktivit bylo vytvořeno více než 5 000 obchodních příležitostí. Celkem 73 479 zobrazení stránek vystavovatelů s více než 21 000 uživateli během výstav. Konferencí se nakonec zúčastnilo celkem 33 897 účastníků. Mediální publikum bylo vynikající: doposud bylo pro Ecomondo a Key Energy Digital Edition k dispozici 5 620 tiskových a webových zpráv, 109 v televizi a rozhlase, s celkovým počtem 416 873 154 kontaktů. Zprávy zahraničních médií vzrostly na 470.

Věrnost vystavovatelů zahajuje výstavu netrpělivě očekávaného živého vydání v roce 2021 s dalším nástrojem. Italská výstavní skupina ve skutečnosti znovu aktivuje digitální platformu u příležitosti nejvýznamnějších národních a mezinárodních schůzek se zelenou komunitou, jako je například Evropský týden předcházení vzniku odpadu, Světový den životního prostředí a další, aby v čase a prostoru rozmnožily obchodní příležitosti pro společnosti se zelenou ekonomikou a pokryly relativní problémy regulačním a aplikačním sklonem, jako vždy za podpory technického vědeckého výboru a asociačního světa. „Cestovní mapa“, která doprovází vystavovatele, kupující a instituce na živou akci v Rimini, v přední obchodní destinaci.

Společnosti Ecomondo a Key Energy také potvrdily své role skutečných think tank, které čelily tématům, která jsou v současné době v centru agend všech vlád a světů podnikání, financí a veřejné správy, tj. Témat spojených s Evropskou zelenou dohodou, s jedinečná proaktivní a popisná kapacita. Jako tomu bylo například v případě balíčku návrhů na urychlení zelené transformace v Itálii, který dorazil od generálních států zelené ekonomiky a manifestu ANEV pro větrnou energii. Důležitá a kvalifikovaná byla také účast italské vlády, stejně jako záštita Evropské komise.

O ECOMONDO 2020

Kategorie: Mezinárodní výstava; Pořadatel: Italian Exhibition Group SpA; Četnost: roční; Vydání: Digital; data: 3. – 15. listopadu; Web: www.ecomondo.com; Facebook: www.facebook.com/EcomondoRimini; twitter: http: //twitter.com/Ecomondo; LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ecomondo-the-green-technologies-expo/

ZAMĚŘENÍ NA ITALSKOU VÝSTAVNÍ SKUPINU

Italská výstavní skupina (IEG), která je uvedena na tržním akciovém trhu (MTA) organizovaném a spravovaném společností Borsa Italiana SpA, je lídrem v Itálii v organizaci veletrhů a jedním z hlavních operátorů v oblasti veletrhů a konferencí na evropské úrovni, se strukturami v Rimini a Vicenze, stejně jako další závody v Miláně a Arezzu. Skupina IEG se vyznačuje organizací akcí v pěti kategoriích: Potraviny a nápoje; Klenoty a móda; Cestovní ruch, pohostinství a životní styl; Wellness, sport a volný čas; Zelená a technologie. V posledních několika letech zahájila IEG proces významné expanze do zahraničí, a to i prostřednictvím uzavření společných podniků s místními operátory (například ve Spojených státech, Arabských emirátech a v Číně). Společnost IEG uzavřela finanční rok 2019 konsolidovanými celkovými výnosy 178,6 milionu EUR, EBITDA 41,9 milionu EUR a konsolidovaným čistým ziskem 12,6 milionu EUR. V roce 2019 představoval IEG celkem 48 organizovaných nebo pořádaných veletrhů a 190 konferencí. www.iegexpo.it

Tato tisková zpráva obsahuje prvky prognózy a odhady, které odrážejí současné názory vedení („výhledová prohlášení“), zejména pokud jde o budoucí výkon vedení, realizaci investic, trendy peněžních toků a vývoj finanční struktury. Výhledová prohlášení mají ze své podstaty složku rizika a nejistoty, protože závisí na výskytu budoucích událostí. Efektivní výsledky se mohou lišit (dokonce významně) od oznámených, a to kvůli řadě faktorů, mimo jiné pouze jako příklad: trendy trhu s potravinami a trendy turistických toků v Itálii, trendy na trhu se zlatem a klenoty, trendy na trhu zelené ekonomiky; vývoj cen surovin; obecné makroekonomické podmínky; geopolitické faktory a vývoj v legislativním rámci. Informace obsažené v tomto vydání navíc neprohlašují za úplné a nebyly ověřeny nezávislými třetími stranami. Prognózy, odhady a cíle obsažené v tomto dokumentu vycházejí z informací, které má společnost k datu tohoto vydání k dispozici.

Zdroj: Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo